- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Síťové nářadí
- Úhlové brusky
- Milwaukee AG22-230/DMS, 2200 W 230 mm úhlová bruska
Milwaukee AG22-230/DMS, 2200 W 230 mm úhlová bruska
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee AG22-230/DMS, 2200 W 230 mm úhlová bruskaCentrální sklad 4-10 dnů5 795,00 CZK/ ks4 789,26 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee AG22-230/DMS, 2200 W 230 mm úhlová bruska
Výkonný motor o výkonu 2200 W s dlouhodobou odolností pro intenzivní práci. Velmi kompaktní design (délka 485 mm, hmotnost 5,2 kg) umožňuje pohodlné manipulaci i v tísněných prostorech. Ochranný kryt odolný proti prasknutí je přestavitelný a víčka umožňují snadnou a rychlou výměnu uhlíků.
Popis produktu
Úhlová bruska Milwaukee AG22-230/DMS je vybavena účinným motorem s povlakem zajišťujícím delší životnost a vyšší výkon. Velmi kompaktní design (délka 485 mm, hmotnost 5,2 kg) umožňuje snadné používání i v omezených prostorech.
Ochranný kryt je odolný proti prasknutí a lze jej pomocí klíče přestavit. Servisní víčka umožňují rychlou a jednoduchou výměnu uhlíků bez dalších nástrojů.
Klíčové vlastnosti
- Příkon 2200 W
- Počet otáček bez zatížení 6600 ot./min
- Průměr kotouče 230 mm
- Maximální hloubka řezání 68 mm
- Závit hřídele M14
- Hmotnost 5,2 kg
- Deadman spínač
- Servisní víčka pro snadnou výměnu uhlíků
Technické parametry
| Příkon | 2200 W |
| Počet otáček bez zatížení | 6600 ot./min |
| Průměr kotouče | 230 mm |
| Maximální hloubka řezání | 68 mm |
| Závit hřídele | M14 |
| Hmotnost | 5,2 kg |
| FIXTEC matice | Ne |
| Deadman spínač | Ano |
| Funkce Line lock out | Ne |
| Autobalancer | Ne |
| AVS přídavné madlo | Ne |
| Otočná hlavní rukojeť | Ne |
Použití v praxi
![]() | ![]() |
Výrobce
Milwaukee Tool - Techtronic Industries Czech s.r.o.
Radlická 751/113e, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Hmotnost kg7
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)









