>>> Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku na Vámi vybrané zboží! <<<
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Doprava od 2000,- ZDARMA!
Novinky, akce a slevy!

Newsletter zasíláme jednou za měsíc.

 

 

 

 

 

 

 

 1. Úvod
 2. E-Servis

Milwaukee E-Service 

SLEDUJTE STAV VAŠÍ OPRAVY OD ZAČÁTKU DO KONCE
Nepřestaneme se o vás starat ani po zakoupení našich produktů.
S Milwaukee® E-Service máte přístup k profesionálnímu komplexnímu servisu, kde můžete sledovat vaše nářadí od začátku do konce.
Budete mít klid na duši a plnou jistotu, že vaše nářadí se k vám co nejdříve vrátí ve funkčním stavu.

Kontakt na Milwaukee Servis Zlín ZDE

Adresa provozovny servisu:

Závoda Rostislav - ZAROS

Náves 606 - 76001 Zlín Prštné


Odkazy které se můžou hodit:
Návod na E-Servis
Vstup na E-Servis
Průvodce zárukou 
 

 

 

Přehled kroků registrace nářadí, až po registraci nářadí můžete přejít do sekce E Servis.

 

 

 

 

 

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY Milwaukee

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

ZÁRUČNÍ REGISTRACE / ROZŠÍŘENÁ ZÁRUKA

Je nutné, aby zákazník zaregistroval nástroj do 30 dnů od data zakoupení, aby získal tříletou prodlouženou záruku. Kód s datem je nezbytný, aby bylo zajištěno, že byl při původním zakoupení zaregistrován správný nástroj. Při registraci je poskytován certifikát (viz níže), který musí odpovídat sériovému číslu na typovém štítku.
U všech Reklamací musí být identifikován typ nástroje, sériové číslo a kód s datem.

 

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY:

Záruka se vztahuje na všechny vady produktu během záruční doby, způsobené vadami zpracování nebo materiálem v den nákupu. Záruka je omezena na opravu a / nebo výměnu a nezahrnuje žádné další povinnosti, včetně, ale neomezeno na, náhodné nebo následné škody. Záruka není platná, pokud byl produkt zneužit, používán v rozporu s návodem k použití nebo byl nesprávně připojen k napájení.

Tato záruka se nevztahuje na:

• Jakékoli poškození produktu, které je způsobeno nesprávnou nebo nedostatečnou údržbou
• Jakýkoli produkt, který byl změněn nebo upraven
• Jakýkoli produkt, u kterého byla originální identifikace (ochranná známka, sériové číslo) poškozena, změněna nebo

odstraněna
• Jakékoli škody způsobené nedodržením návodu k použití
• Jakýkoli produkt, který na typovém štítku nemá značku CE
• Jakýkoli produkt, který byl opraven neautorizovaným servisním střediskem nebo bez předchozího svolení společnosti

Techtronic Industries
• Jakýkoli produkt připojený k nesprávnému napájení (ampery, napětí, frekvence)
• Jakékoli poškození způsobené vnějšími vlivy (voda, chemikálie, fyzické, otřesy) nebo cizími substancemi • Normální opotřebení náhradních dílů
• Nevhodné použití, přetížení nástroje
• Používání neschváleného příslušenství nebo částí
• Příslušenství dodávané s nástrojem nebo zakoupené samostatně. Včetně, ale bez omezení na:

vrtáky, příklepové vrtáky, brusné kotouče, brusný papír, listy a boční vedení, ostří, pilové řetězy, řezací linky.
• Komponenty (součásti a příslušenství), které podléhají přirozenému a normálnímu opotřebení, mimo jiné: Servisní a údržbářské sady, uhlíkové kartáče, ložiska, upínací pouzdro, upínání nebo sávlečky SDS, napájecí kabel, pomocná rukojeť, přepravní kufřík , brusný kotouč, prachový sáček, prachová výfuková trubka, čepy a pružiny na rázové utahováky, hnací řemeny, podložky na plsti, závěsné čepy, vakuový sáček, hadice, spojovací kování, kola, adaptéry pro upevnění,

nárazové knoflíky, hnací řemeny, spojky, čepele ořezávačů štětců, vyžínačů živých plotů nebo sekaček na trávu, postrojů, kabelových škrtících klapek, hrotů, plstěných podložek, závěsných čepů, dmychadel, dmychadel a vakuových trubek nebo trysek, vakuových sáčků a popruhů dmychadel, vodicích lišt, pilových řetězů, hadic, spojovacích prvků, stříkací trysky, kola, stříkací hůlky, vnitřní cívky, vnější cívky, řezací linky, vakuové mulčovací nože atd.

 

POKYNY

VADNÉ MATERIÁLY NEBO PROVEDENÍ

Milwaukee Tool klade na své dodavatele a výrobní operace vysoké standardy kvality a 100% všech produktů je testováno před opuštěním továrny, ale vyskytují se vzácné případy, kdy dojde k vadě produktu.

Kde lze k vaší spokojenosti ověřit, že vada byla způsobena buď:

 1. Nesprávnou montáží, nebo

 2. Jeden nebo více komponentů nebylo vyrobeno tak, aby splňovaly limity specifikace návrhu.

Záruka Milwaukee Tool zaručuje uživateli opravu takové vady produktu zdarma

OPOTŘEBENÍ

Záruka nástroje Milwaukee Tool se nevztahuje na součásti, které podléhají „nadměrnému opotřebení“ nebo které podléhají přirozenému opotřebení způsobenému použitím v souladu s návodem k použití. Pojem „opotřebení“ se vztahuje k počtu hodin, ve kterých je produkt používán, a prostředí, ve kterém je používán. Rozhoduje o tom servisní středisko.

Následující díly podléhají opotřebení, a proto se na ně nevztahuje, pokud byl produkt nadměrně používán ve vztahu k aplikaci a prostředí, pro které byl navržen: komutátory kotvy, ložiska, vypínače, úderné díly a berany, spojky a části které interagují obecně.

Kromě toho se u následujících součástí / komponentů očekává opotřebení v důsledku povahy výkonu komponenty, pokud se produkt používá pro aplikaci a v prostředí, pro které byl navržen: Sklíčidla, motor, kartáče, lanko

Případy opotřebení musí být stanoveny servisním zástupcem.

 

POKYNY

BATERIE - OBECNÁ PÉČE

Pokud je zřejmé, že tyto pokyny nebyly dodrženy, záruka se nevztahuje na žádné následné poškození baterie nebo nízký výkon.

Baterie:

Aby byla zajištěna maximální životnost baterie, je třeba uvést několik doporučených postupů, které je třeba dodržovat jako obecný návod. Zkontrolujte, zda uživatel dodržel následující pokyny:

 1. Baterie bude fungovat nejlépe, pokud je nabíjena při pokojové teplotě. Neměla by být nabíjena při teplotách pod –10°C

  nebo nad 66°C. Za těchto podmínek se baterie nenabije úplně a může být trvale poškozena. Je-li baterie horká, měl by ji uživatel nechat mimo nabíječku po dobu alespoň 2 hodin, dokud nebude mít pokojovou teplotu. Uživatel by se neměl snažit vybít baterii na úroveň, kdy nástroj již nepracuje s výkonem a točivým momentem potřebným pro práci, protože by to mohlo způsobit trvalé poškození a zabránit tak plnému nabití baterie.

 2. Baterie musí být skladována na chladném a suchém místě. Pokud teploty přesáhnou 49 ° C, může to zkrátit životnost baterie.

 3. Uživatel by měl pravidelně nabíjet baterii přes noc, aby plně využil výhody systému nabíjení pro optimální dobu provozu a životnost baterie.

Režimy selhání:

Záruka se nevztahuje na poškození baterie nebo špatný výkon baterie, pokud je následkem:

 1. Pokud nejsou chráněny kontakty baterie, když se nepoužívají

 2. Má-li baterie extrémní znečištění kontaktů baterie, má to vliv na kontakty baterie v nástroji.

 3. Vniknutí vody

 

POKYNY

ZNEUŽITÍ NÁSTROJE

Příklady zneužití nástroje zahrnují:

 • Extrémní nárázy nebo úpadek

 • Vniknutí cizích předmětů, například hřebíků, šroubů, písku, nečistot

 • Použití nesprávného nástroje pro aplikaci

 • Jakákoli modifikace nástroje

 • Dlouhodobé působení okolního prostředí, způsobující rez, korozi atd.

 • Nesprávné napětí dodané do nástroje

 • Používání nesprávného příslušenství nebo baterií

 • Nedostatek doporučené údržby (zejména kladiva)

 • Použití nesprávného maziva

 • Nedostatek mazání

 • Vniknutí vody

 

POKUS O OPRAVU SOUKROMÝM ZÁKAZNÍKEM NEBO NEOPRÁVNĚNOU OSOBOU

Během záruční doby by se zákazník neměl za žádných okolností pokoušet opravovat sám nástroje. Jakýkoli takový pokus zneplatňuje záruku na uvedený nástroj.
Záruční opravy by měly být prováděny pouze prostřednictvím autorizovaného servisního agenta Milwaukee Tool. Příklady nesprávných oprav zahrnují: nesprávně zapojené jednotky, svinuté vodiče, nesprávný utahovací moment a montáž.

 

 

DALŠÍ PORADENSTVÍ

LOŽISKA

Elektrické nářadí může být vybaveno různými typy ložisek, jako jsou kuličková, jehlová nebo plochá atd. Obecně ložiska fungují jako rozhraní mezi hřídelí nebo komponentem a jeho pouzdrem, což umožňuje vzájemný pohyb mezi nimi. Porucha ložiska se může projevit zvýšeným vyčerpáním hřídele (kolísání), uvolněním součástí uchycení nebo v extrémních případech třesením. Ložiska se také mohou z důvodů špatného používání uvolnit. Porucha ložiska může vyžadovat výměnu ložiska a jeho protilehlých částí. Na ložiska, která selhaly v důsledku spravedlivého opotřebení nebo nadměrného opotřebení, v souvislosti s používáním produktu v souladu s jeho návodem k použití v aplikaci a v prostředí, pro které byl navržen, se záruka nevztahuje.

SKLÍČIDLA

Sklíčidlo pevně zajišťuje nástroj (obvykle vrták), což způsobuje jeho otáčení a následuje stejnou akci jako výstupní vřeteno vrtákul.
Sklíčidla mohou být „bezklíčová“, což znamená, že mohou být dotažena a uvolněna rukou, nebo „klíčová“ vyžadující použití samostatného sklíčidla. Sklíčidla namontovaná na nárazové vrtačky se mohou lišit od sklíčidel namontovaných pouze na vrtacích strojích s rotačním vrtáním, protože tato musí být schopna odolat zvýšenému napětí způsobenému nárazovou (buchařskou) činností.

Poškození sklíčidla může nastat v důsledku nevhodných aplikací, zneužití nebo nedostatečné péče. Například:
• Sklouznutí vrtáku v důsledku nesprávného utažení

vrtáku v sklíčidle.

 • Provoz vrtačky s upnutím sklíčidla proti zdivu nebo

  jiným tvrdým povrchům, které způsobují opotřebení.

 • Rez způsobený nevhodným dlouhodobým vystavením

  vlhkosti.

 • Umožnění hromadění prachu na sklíčidle.
  Na upínací pouzdra se obvykle nevztahuje záruka, pokud nebyly vyrobeny v souladu s omezeními konstrukční specifikace.

  MOTORY

  Hlavní součástí elektrického nářadí je motor. Pro dlouhodobý provoz bez problémů je motor vybaven chladicím ventilátorem upevněným na hřídeli kotvy. Účinnost tohoto chladicího systému přímo souvisí s rychlostí kotvy. Čím

větší je tlak na motor, tím více energie je potřeba k udržení jmenovitých otáček. Nakonec rychlost motoru klesá a chladicí účinek klesá tak rychle, že zvýšení teploty má za následek kritické přehřátí. Aby se předešlo přehřátí, měl by být motor vždy schopen otáčet se jmenovitými otáčkami, a proto by měl umožnit chladicímu systému, aby fungoval efektivně během provozní doby nástroje. Přehřátý motor, který nikdy není zárukou, je téměř vždy známkou nesprávného použití nástroje (vědomé nebo nevědomé) nebo nesprávné volby nástroje pro konkrétní aplikaci.

SPÍNAČE

Každé elektrické nářadí je ovládáno spínačem. Ovládání síťového spínače elektrického nářadí je buď ve formě spouštěcího, posuvného nebo kolébkového spínače, který může být v některých případech uzamčen v poloze zapnuto nebo vypnuto. Krátkodobé problémy se spínači jsou obvykle způsobeny poškozením akčního členu nebo blokovacího mechanismu v důsledku pádu nástrojů. Dalšími časnými problémy jsou spoje spínačů, tj. svorkové šrouby jsou uvolněny nebo nedostatečně utaženy nebo nadměrně utaženy, čímž se přerušuje připojení vodičů. Z dlouhodobějšího hlediska se mohou spínače zaseknout v poloze zapnuto nebo vypnuto kvůli vniknutí dřeva nebo betonu. V extrémních případech může prach ovlivnit vnitřní připojení spínače a způsobit popálení a oblouk kontaktů, což vede k přerušovanému provozu.

PCB a ELEKTRONIKA

DPS mohou být staticky citlivé části. Jako takové by měly být vždy skladovány a namontovány za použití vhodné statické ochrany. Poznámka: spínače a desky plošných spojů jsou citlivé na vysoký proud a teplo způsobené přetížením nástroje. Na tyto poruchy se záruka nikdy nevztahuje. Na poruchy elektroniky / DPS s nahromaděním prachu se záruka nevztahuje.

UHLÍKOVÉ KARTÁČE

Uhlíkové kartáče se používají k připojení cívek statoru k armatuře v elektromotoru. Potřebují udržovat pozitivní spojení na rotačním povrchu, a to prostřednictvím normální životnosti nástroje. U elektrického nářadí se kartáče mohou opotřebovat do bodu, kdy se jednotka zastaví. V tuto chvíli budou muset vyměnit. Podmínky, které mohou ovlivnit míru opotřebení kartáče, jsou obvykle,

Prostředí - teplota, vlhkost - přetížení, vnikání prachu. Nadměrné opotřebení kartáče může být způsobeno jinými problémy v motoru, např. otevřená nebo zkratovaná armatura, zkrat pole, nesprávná armatura nebo pole namontováno.

Na kartáče, které selhaly v důsledku běžného opotřebení nebo nadměrného opotřebení v souvislosti s používáním produktu v souladu s jeho návodem k použití v aplikaci a v prostředí, pro které byl navržen, se záruka nevztahuje.

 

Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
drozda-naradi.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz