- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Milwaukee M12
- Milwaukee ALKALICKÁ TUŽKOVÁ SVÍTILNA IPL-LED
Milwaukee ALKALICKÁ TUŽKOVÁ SVÍTILNA IPL-LED
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee ALKALICKÁ TUŽKOVÁ SVÍTILNA IPL-LEDSkladem Prodejna Rudná1 185,00 CZK/ ks979,34 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee alkalická tužková svítilna IPL-LED
Svítilna s 100 lumeny TRUEVIEW™ poskytuje světelnou vzdálenost až 30 m pro inspekční aplikace. Odolné hliníkové tělo s rýhovanou rukojetí snáší nárazy a korozi. Voděodolná konstrukce s třídou IP67 umožňuje ponor až do 1 metru.
Popis produktu
Alkalická tužková svítilna IPL-LED od Milwaukee je kompaktní inspekční svítilna určená pro profesionální aplikace. Tělo je vyrobeno z odolného hliníku s rýhovanou rukojetí pro maximální odolnost proti nárazům a korozi.
Svítilna poskytuje 100 lumenů s technologií TRUEVIEW™ a dosahuje světelné vzdálenosti 30 m. Ochrana proti prachu a stříkající vodě (IP67) umožňuje ponor až do 1 metru vody. Součástí je ochranná guma pro příležitostné použití a odnímatelný kovový držák. Doba chodu na jednu sadu baterií dosahuje 3 h.
Klíčové vlastnosti
- 100 lumenů TRUEVIEW™ s vysokým rozlišením
- Světelná vzdálenost až 30 m
- Nárazu a korozi odolné hliníkové tělo
- Rýhovaná rukojeť pro lepší úchop
- IP67 ochrana proti prachu a stříkající vodě
- Možné ponořit až do 1 metru vody
- Ochranná guma v balení
- Odnímatelný kovový držák
- Spínač zapnutí/vypnutí s okamžitým zapnutím
Obsah balení
- 2 × AAA alkalické baterie
- Blister obal
- Ochranná guma
- Kovový držák
Technické parametry

| Typ baterie | 2 × AAA alkalické |
| Kompatibilita | Alkalická |
| Napětí (DC) | 3,0 V |
| Maximální světelný výkon | 100 lumenů |
| Světelná vzdálenost | 30 m |
| Maximální doba chodu | 3 h |
| Hmotnost s bateriemi | 0,1 kg |
| Stupeň krytí | IP67 |
| Systém | Výměnné |
Použití v praxi
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Výrobce
Milwaukee Tool - Techtronic Industries Czech s.r.o.
Radlická 751/113e, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Hmotnost kg0.16
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)













