- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Milwaukee sety nářadí
- Milwaukee M12 BLPP4A-202B Bezuhlíková sada nářadí
Milwaukee M12 BLPP4A-202B Bezuhlíková sada nářadí
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee M12 BLPP4A-202B Bezuhlíková sada nářadíCentrální sklad 4-10 dnů10 114,00 CZK/ ks8 358,68 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee M12 BLPP4A-202B — bezuhlíková sada nářadí M12
Bezuhlíková sada nářadí platformy Milwaukee M12 dodávaná v praktické tašce. Balení obsahuje dva akumulátory M12 B2 s kapacitou 4,0 Ah a nabíječku C12 C.
Popis produktu
Sada M12 BLPP4A-202B je kompletní řešení založené na akumulátorové platformě Milwaukee M12 s bezuhlíkovou technologií. Sestava je připravena k okamžitému nasazení díky dvojici Li-ion akumulátorů a originální nabíječce.
Veškeré nářadí i příslušenství je dodáváno v přepravní tašce, která usnadňuje přesun mezi pracovišti a jejich uskladnění.
Klíčové vlastnosti
- Bezuhlíková sada nářadí platformy Milwaukee M12
- Dva Li-ion akumulátory M12 B2 o kapacitě 4,0 Ah
- Nabíječka C12 C součástí balení
- Dodáváno v přepravní tašce
Obsah balení
- 2× akumulátor M12 B2 (4,0 Ah)
- Nabíječka C12 C
- Taška
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4933499693 |
| EAN kód | 4058546568573 |
| Označení | M12 BLPP4A-202B |
| Typ | M12 BLPP4A |
| Charakteristika produktu | M12 bezuhlíková sada nářadí |
| Kapacita akumulátoru | 4,0 Ah |
| Typ aku | Li-ion |
| Počet dostupných akumulátorů | 2 |
| Včetně nabíječky | C12 C |
| Dodává se | 2× M12 B2 akumulátory, C12 C nabíječka, taška |
| Dodáváno v | Taška |
| Hmotnost (bez balení) | 4,14 kg |
| Hmotnost brutto (s balením) | 5,007 kg |
| Rozměry kartonu (D × Š × V) | 457 × 304 × 96 mm |
Použití v praxi
![]() | ![]() |
![]() |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)










