- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Milwaukee M12
- Milwaukee M12 FDDXKIT-202X - vyměnitelné hlavy
Milwaukee M12 FDDXKIT-202X - vyměnitelné hlavy
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee M12 FDDXKIT-202X - vyměnitelné hlavyCentrální sklad 4-10 dnů11 094,01 CZK/ ks9 168,60 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee M12 FDDXKIT-202X – vyměnitelné hlavy
Vysoce výkonný systém vrtání a šroubování 4 v 1 se čtyřmi vyměnitelnými hlavami pro extrémní všestrannost. Bezkartáčový motor POWERSTATE™ poskytuje krouticí moment až 34 Nm, a magnetický držák umožňuje snadný přístup k bitům.
Popis produktu
Tento výkonný systém kombinuje vrtání a šroubování v jednom zařízení s možností výměny nástrojů přímo do vřetena. Celková délka zařízení je pouze 130 mm díky upínání ¼", což zajišťuje výjimečnou kontrolu a preciznost během práce.
Akumulátor REDLITHIUM™-ION se vyznačuje moderní konstrukcí a pokročilou elektronikou, která poskytuje delší dobu chodu a více práce za celou svoji životnost. Flexibilní akumulátorový systém pracuje se všemi akumulátory MILWAUKEE® M12™. Vyvážená rukojeť umožňuje mimořádnou kontrolu nářadí.
Klíčové vlastnosti
- Výměnný systém držadla se 4 různými hlavami pro mnoho aplikací
- Bezkartáčový motor POWERSTATE™ s krouticím momentem až 34 Nm
- Magnetický držák pro snadný přístup k bitům
- Vyvážená rukojeť pro mimořádnou kontrolu nářadí
- Akumulátor REDLITHIUM™-ION s pokročilou elektronikou
- Kompatibilita se všemi akumulátory MILWAUKEE® M12™
Obsah balení
- 2 × M12 B2 Sady akumulátorů
- C12 C Nabíječka
- Heavy Duty Kufr
- 10 mm kovové sklíčidlo
- Vyměnitelné úhlové sklíčidlo
- Úhlový nástavec
- 1/4" HEX nástavec 6 mm
Technické parametry


| Číslo artiklu | 4933464979 |
| Napětí | 12 V |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Kapacita akumulátoru | 2.0 Ah |
| Počet dostupných akumulátorů | 2 |
| Hmotnost vč. akumulátoru | 0,9 kg |
| Maximální krouticí moment | 34 Nm |
| Kapacita sklíčidla | 10 mm |
| Počet otáček – 1. stupeň | 0–400 ot./min |
| Počet otáček – 2. stupeň | 0–1600 ot./min |
| Nastavení rychlosti | 2 |
| Maximální průměr vrtání do dřeva | 28 mm |
| Maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| Maximální velikost šroubů do dřeva | 10 mm |
| Dodáváno v | Heavy Duty Kufr |
Použití v praxi
![]() | ![]() |
![]() |
Výrobce
Milwaukee Tool - Techtronic Industries Czech s.r.o.
Radlická 751/113e, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha
Parametry
ZárukaProdloužená záruka 3 roky
VýrobceMilwaukee Tool
Aku systémM12
Hmotnost kg5.35
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)














