- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Milwaukee M12
- Milwaukee M12 FHAC16-0X Kompaktní vrtací kladivo SDS-Plus – ⌀16 mm
Milwaukee M12 FHAC16-0X Kompaktní vrtací kladivo SDS-Plus – ⌀16 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee M12 FHAC16-0X Kompaktní vrtací kladivo SDS-Plus – ⌀16 mmCentrální sklad 4-10 dnů8 178,00 CZK/ ks6 758,68 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee M12 FHAC16-0X — M12 FUEL™ kompaktní vrtací kladivo SDS-Plus 16 mm
Kompaktní akumulátorové vrtací kladivo 12 V s upínáním SDS-Plus, energií úderu 1,15 J a maximálním průměrem vrtání do betonu 16 mm. Nabízí 4 režimy provozu včetně volitelné pracovní polohy sekáče (variolock) a antivibrační systém AVS pro snížení únavy uživatele.
Popis produktu
Model M12 FHAC16-0X je kompaktní a vyvážené vrtací kladivo SDS-Plus 12 V s energií úderu 1,15 J a optimalizovaným vrtáním s příklepem do 12 mm. Nabízí 4 režimy provozu: vrtací kladivo, pouze kladivo, pouze vrtání a volitelná pracovní poloha sekáče (variolock) pro maximální všestrannost.
Antivibrační systém (AVS) v kombinaci s přidanou antivibrační boční rukojetí snižuje únavu uživatele a expozici vibracím. Bezuhlíkový motor POWERSTATE™, akumulátor REDLITHIUM™ a elektronická inteligence REDLINK PLUS™ poskytují vysoký výkon, dlouhou dobu chodu a odolnost.
Díky flexibilnímu systému napájení pracuje se všemi akumulátory M12™ MILWAUKEE®. Dodáváno v HD boxu bez akumulátoru a bez nabíječky.
Klíčové vlastnosti
- Kompaktní a vyvážené vrtací kladivo 12 V s energií úderu 1,15 J
- 4 režimy provozu: vrtací kladivo, pouze kladivo, pouze vrtání a volitelná pracovní poloha sekáče (variolock)
- Antivibrační systém (AVS) a antivibrační boční rukojeť pro snížení působení vibrací
- Optimalizované vrtání s příklepem do 12 mm
- Bezuhlíkový motor POWERSTATE™, akumulátor REDLITHIUM™ a elektronika REDLINK PLUS™
- Flexibilní systém napájení — kompatibilní se všemi akumulátory M12™ MILWAUKEE®
- Upínání nástrojů SDS-Plus
Obsah balení
- Vrtací kladivo M12 FHAC16
- Boční rukojeť
- Hloubkový doraz
- Vazelína
- HD box
- Bez akumulátoru
- Bez nabíječky
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4933499184 |
| EAN kód | 4058546563486 |
| Označení | M12 FHAC16-0X |
| Typ | M12 FHAC16 |
| Upínání nářadí | SDS-Plus |
| Energie příklepu (EPTA) | 1,15 J |
| Max. počet úderů | 4 410 ú./min |
| Počet otáček bez zatížení | 0 – 1 200 ot./min |
| Max. průměr vrtání do betonu | 16 mm |
| Optimální kapacita vrtání do betonu | 5 – 12 mm |
| Sklíčidlo FIXTEC™ | Ne |
| Hmotnost vč. aku (EPTA) | 2,3 kg (M12 HB5) |
| Počet dostupných akumulátorů | 0 |
| Včetně nabíječky | bez nabíječky |
| Standardní vybavení | Boční rukojeť, hloubkový doraz a vazelína |
| Dodávaný v | HD box |
Akustika a vibrace
| Hladina akustického tlaku (Lpa) | 91 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku – nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 99 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu – nejistota | 3 dB(A) |
| Vibrace při vrtání do betonu | 12,3 m/s² |
| Vibrace při vrtání do betonu – nejistota | 1,5 m/s² |
| Vibrace při sekání | 10,3 m/s² |
| Vibrace při sekání – nejistota | 1,5 m/s² |
Použití v praxi
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)















