- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Milwaukee sety nářadí
- Milwaukee M12 FPP2BG2-502X FUEL sada nářadí
Milwaukee M12 FPP2BG2-502X FUEL sada nářadí
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee M12 FPP2BG2-502X FUEL sada nářadíCentrální sklad 4-10 dnů16 939,00 CZK/ ks13 999,17 CZK bez DPH
Detailní popis
Sada nářadí Milwaukee M12 FPP2BG2-502X M12™ FUEL™
Sada nářadí Milwaukee M12 FUEL™ ve variantě M12 FPP2BG2-502X dodávaná v HD boxu se dvěma akumulátory a nabíječkou C12 C. Kompaktní řešení platformy M12 pro mobilní použití na stavbě i v dílně.
Popis produktu
Sada M12 FPP2BG2-502X z řady Milwaukee M12™ FUEL™ kombinuje akumulátorové nářadí systému M12 s kompletním napájením pro okamžité nasazení. Balení obsahuje 2 akumulátory a nabíječku C12 C.
Celá sada je dodávána v praktickém HD boxu pro přehledné uložení a snadnou přepravu mezi pracovišti.
Klíčové vlastnosti
- Sada nářadí platformy Milwaukee M12™ FUEL™
- Varianta M12 FPP2BG2-502X
- 2 akumulátory v balení
- Nabíječka C12 C
- Dodávka v odolném HD boxu
Obsah balení
- Nářadí sady M12 FPP2BG2-502X
- 2× akumulátor M12
- Nabíječka C12 C
- HD box
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4933500138 |
| EAN kód | 4058546573027 |
| Typ | M12 FPP2BG2 |
| Varianta | M12 FPP2BG2-502X |
| Platforma | M12™ FUEL™ |
| Počet dostupných akumulátorů | 2 |
| Včetně nabíječky | C12 C |
| Dodávaný v | HD box |
| Hmotnost (produkt bez balení) | 6,818 kg |
| Hmotnost (produkt + balení) | 6,819 kg |
| Rozměry kartonu (Š × H × V) | 473 × 126 × 362 mm |
| Množství za Master karton | 2 ks |
| Kategorie | Sady nářadí |
| ETIM 8.0 třída | EC002931 – Power tool set |
| ETIM 8.0 skupina | EG000051 – Power tools |
Použití v praxi
![]() | ![]() |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)









