- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Milwaukee M18
- Milwaukee M18 CBLPD-402C KOMPAKTNÍ PŘÍKLEPOVÁ BEZUHLÍKOVÁ VRTAČKA
Milwaukee M18 CBLPD-402C KOMPAKTNÍ PŘÍKLEPOVÁ BEZUHLÍKOVÁ VRTAČKA
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee M18 CBLPD-402C KOMPAKTNÍ PŘÍKLEPOVÁ BEZUHLÍKOVÁ VRTAČKACentrální sklad 4-10 dnů12 837,00 CZK/ ks10 609,09 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee M18 CBLPD-402C KOMPAKTNÍ PŘÍKLEPOVÁ BEZUHLÍKOVÁ VRTAČKA
Kompaktní akumulátorová příklepová vrtačka s bezkartáčovým motorem o délce pouhých 165 mm umožňuje přístup do stísněných prostor. Zdokonalené kovové sklíčidlo 13 mm zaručuje rychlou výměnu nástrojů a jejich dokonalé upnutí. Moment 60 Nm — nejlepší poměr výkon/velikost.
Popis produktu
Elektronika REDLINK™ chrání nářadí i baterii proti přetížení a zaručuje nejlepší odolnost systému v této třídě nářadí. Bateriový modul REDLITHIUM-ION™ se vyznačuje moderní konstrukcí, pokročilou elektronikou a trvalým výkonem, což poskytuje delší dobu chodu a více práce za celou svoji životnost.
Celokovová otočná spona na opasek umožňuje snadné a rychlé zavěšení nářadí. Ukazatel stavu nabití a LED svítilna zajišťují přehled o zbývajícím výkonu baterie a osvětlení pracovní plochy. Nářadí pracuje se všemi bateriemi Milwaukee® M18™.
Klíčové vlastnosti
- Bezkartáčový motor pro vyšší výkon a delší životnost
- Délka 165 mm umožňuje přístup do stísněných prostor
- Kovové sklíčidlo 13 mm pro rychlou výměnu nástrojů
- Krouticí moment 60 Nm
- Elektronika REDLINK™ na ochranu proti přetížení
- Bateriový modul REDLITHIUM-ION™ se sníženou samovolnou vybíjivostí
- Celokovová otočná spona na opasek
- Ukazatel stavu nabití a LED svítilna
- Flexibilní systém napájení — kompatibilní se všemi bateriemi M18™
Obsah balení
- Vrtačka Milwaukee M18 CBLPD-402C
- 2× akumulátor 4.0 Ah
- Nabíječka (80 minut)
- Kufr
- Spona na opasek
Technické parametry


| Dodávaný v | Kufr |
| Hmotnost vč. akumulátoru | 1,8 kg |
| Kapacita akumulátoru | 4,0 Ah |
| Kapacita sklíčidla | 13 mm |
| Max. krouticí moment | 60 Nm |
| Max. počet úderů | 0 - 27 000 ú./min |
| Max. průměr vrtání do dřeva | 52 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| Max. průměr vrtání do zdiva | 16 mm |
| Doba nabíjení | 80 minut |
| Napětí | 18 V |
| Nastavení rychlosti | 2 |
| Počet dostupných akumulátorů | 2 |
| Počet otáček - 1. stupeň | 0 - 500 ot./min |
Výrobce
Milwaukee Tool - Techtronic Industries Czech s.r.o.
Radlická 751/113e, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha
Parametry
ZárukaProdloužená záruka 3 roky
VýrobceMilwaukee Tool
Aku systémM18
Hmotnost kg5.09
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)










