- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- ToughBuilt
- ToughBuilt Pracovní chrániče kolen GelFit se stabilizací a podporou stehna - Fanatic
ToughBuilt Pracovní chrániče kolen GelFit se stabilizací a podporou stehna - Fanatic
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
ToughBuilt Pracovní chrániče kolen GelFit se stabilizací a podporou stehna - FanaticSkladem Prodejna Rudná2 178,35 CZK/ ks1 800,29 CZK bez DPH
Detailní popis
TOUGHBUILT Pracovní chrániče kolen s oporou stabilizace stehna GelFit™ Fanatic TB-KP-G3 jsou inovativní profesionální chrániče kolen navržené specialisty společnosti TOUGHBUILT® v USA. Tyto chrániče jsou zárukou nejvyšší kvality a kryté až 25letou omezenou zárukou pro původního kupujícího.
Stabilizační podpora stehna je navržena pro celodenní komfort a ergonomii. Zajišťuje dokonalou stabilitu, umožňuje snadný pohyb ze strany na stranu a udržuje koleno ve správné poloze. Tyto chrániče se neotáčejí a vždy pevně drží na svém místě.
Extra odolný dvojkomponentní vnější plášť s protiskluzovou gumou chrání koleno i v nejnáročnějším terénu.
Balistický nylon 1690D zajišťuje robustní konstrukci.
Ergonomický gélový a pěnový design GelFit™ obepíná tvar kolena a holeně pro maximální rozložení tlaku a pohodlí po celý den.
Vyvýšená spodní platforma snižuje tlak na kotníky, zatímco vysoké boční stěny posilují stabilitu a brání otáčení chráničů.
Pružné popruhy z kopolymeru EVA zajišťují stabilní přilnavost bez posouvání.
Tyto chrániče jsou konstruovány z vysoce kvalitních materiálů, aby vydržely dlouhodobé používání i v nejnáročnějších podmínkách.
Největší výhody pracovních chráničů na kolena z řady GelFit™ od TOUGHBUILT®:
- Stabilizační podpora stehna
- Extra odolný dvojkomponentní vnější plášť
- Balistický nylon 1690D
- Ergonomický penový design GelFit™
- Vyvýšená spodní platforma
- Vysoké boční stěny pro lepší stabilitu
- Pružné popruhy z kopolymeru EVA
- Robustní konstrukce a odolné materiály
- Až 25letá omezená záruka po registraci
- Americká kontrola kvality
OBSAH Obsah Balení
- 2 x TOUGHBUILT Pracovní chrániče kolen s oporou stabilizace stehna GelFit™ Fanatic TB-KP-G3
TECHNICKÉ Parametry
| Prod. číslo | TB-KP-G3 |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Výplň | GelFit™ Gel |
| Vyměnitelný plášť | ne |
| Materiál pláště | Nárazuvzdorný plast |
| Typ pláště | Vysoce odolný |
| Stehenní opora | ano |
| Výška | 43,4 cm |
| Šířka | 34,2 cm |
| Velikost | Univerzální |
| Upevnění | Dva elastické pásy se suchým zipem |
| Hloubka | 19,5 cm |
| Typ produktu | GelFit™ chrániče kolen |
Katalogy ToughBulid ke stažení
Výrobce
ToughBuilt
Označení výrobku
ToughBuilt Industries, Inc.
Parametry
VýrobceToughBuilt
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)

















.png)
