- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- ToughBuilt
- ToughBuilt Pracovní chrániče kolen GelFit
ToughBuilt Pracovní chrániče kolen GelFit
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
ToughBuilt Pracovní chrániče kolen GelFitSkladem Prodejna Rudná1 026,95 CZK/ ks848,72 CZK bez DPH
Detailní popis
Pár profesionálních pracovních chráničů na kolena TB-KP-G2B z nejvyšší prémiové řady GelFit™, navržených týmem specialistů společnosti TOUGHBUILT® v USA.
Chrániče kolen od TOUGHBUILT® jsou benchmarkem ve světě pracovních chráničů na kolena pro profesionály a zárukou nejvyšší kvality. Jsou kryté až 25letou omezenou zárukou pro původního kupujícího.
Odolná vnější vrstva z extra pevného balistického nylonu 1680D chrání koleno i v nejnáročnějším terénu a umožňuje snadný pohyb ze strany na stranu.
Ergonomický gélový a pěnový design GelFit™ obepíná přirozený tvar kolena a horní části holeně, což maximalizuje rozložení tlaku pro celodenní komfort.
Vysoké boční stěny posilují stabilitu a zabraňují nežádoucímu otáčení chráničů.
Pružné popruhy z kopolymeru EVA udržují chrániče pevně na místě bez odlepování a posouvání.
Robustní konstrukce a kvalitní materiály poskytují maximální odolnost a spolehlivost i v náročných podmínkách.
Největší výhody pracovních chráničů na kolena z řady GelFit™ od TOUGHBUILT®:
- Extra odolný balistický nylon 1690D
- Ergonomický gélový a pěnový design GelFit™
- Vysoké boční stěny pro lepší stabilitu
- Pružné popruhy z kopolymeru EVA
- Robustní konstrukce a silné materiály
- Až 25letá omezená záruka po registraci
- Americká kontrola kvality
OBSAH Obsah Balení
- 2 x TOUGHBUILT Pracovní chrániče kolen GelFit™ TB-KP-G2B
TECHNICKÉ Parametry
| Prod. číslo | TB-KP-G2B |
| Hmotnost | 0,33 kg |
| Výplň | GelFit™ Gel |
| Vyměnitelný plášť | ne |
| Materiál pláště | Oděruvzdorná tkanina |
| Typ pláště | Na citlivé povrchy |
| Stehenní opora | ne |
| Výška | 23,9 cm |
| Šířka | 19,1 cm |
| Velikost | Univerzální |
| Upevnění | Elastický pás se suchým zipem |
| Hloubka | 17,8 cm |
| Typ produktu | GelFit™ chrániče kolen |
Katalogy ToughBulid ke stažení
Výrobce
ToughBuilt
Označení výrobku
ToughBuilt Industries, Inc.
Parametry
VýrobceToughBuilt
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)















.png)
