- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- ToughBuilt
- ToughBuilt Venkovní plášť chráničů kolen - Rocker SnapShell
ToughBuilt Venkovní plášť chráničů kolen - Rocker SnapShell
- Detailní popis
- Parametry
ToughBuilt Venkovní plášť chráničů kolen - Rocker SnapShellSkladem Prodejna Rudná361,00 CZK/ ks298,35 CZK bez DPH
TOUGHBUILT Vnější plášť pro chrániče kolen SnapShell™ Rocker TB-KPS-01
Pár odnímatelných extra odolných pevných vnějších plášťů Rocker SnapShell™ pro unikátní řadu GelFit™, s možností snadného odepnutí a výměny vnějšího pláště za jiný.
Patentovaný systém rychlé a jednoduché výměny nebo úplného odstranění vnějšího pláště spolu s ergonomicky navrženými chrániči kolen GelFit™ s gelovo-pěnovou výplní činí TOUGHBUILT® SnapShell™ nejuniverzálnějším systémem chráničů kolen na trhu.
Extra odolný SnapShell™ vnější plášť odolný proti rozbití chrání koleno i v nejnáročnějším terénu a zároveň umožňuje snadný pohyb ze strany na stranu.
Robustní konstrukce a silné materiály použité při výrobě těchto plášťů na kolena jsou zárukou maximální odolnosti a nejvyšší kvality, která vydrží i ty nejnáročnější podmínky.
Vyrobeno pro dlouhou životnost a kryto až 25letou omezenou zárukou pro původního kupujícího
. Chrániče kolen TOUGHBUILT® jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, aby vydržely dlouhá léta v těch nejnáročnějších podmínkách a odolávaly vlivům prostředí.USA kontrola kvality: Všechny výrobky TOUGHBUILT® jsou navrženy, testovány a kontrolovány v USA, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita. Můžete si být jisti, že získáte nejodolnější pracovní chrániče kolen na trhu.
Největší výhody odnímatelných plášťů pro pracovní chrániče kolen z řady GelFit™ od společnosti TOUGHBUILT® z USA:
- Patentovaný systém rychlé a snadné výměny
- Extra odolný SnapShell™
- Robustní konstrukce
- Až 25letá omezená záruka po registraci
- Americká kontrola kvality
OBSAH BALENÍ
2 x TOUGHBUILT Vnější plášť chráničů kolen SnapShell™ Rocker TB-KPS-01
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Prod. číslo | TB-KPS-01 |
| Hmotnost | 0,28 kg |
| Vyměnitelný plášť | ano |
| Materiál pláště | Nárazuvzdorný plast |
| Typ pláště | Vyměnitelný/Vysoko odolný |
| Stehenní opora | ne |
| Výška | 23,2 cm |
| Šířka | 15,3 cm |
| Velikost | Univerzální |
| Upevnění | Kovové cvoky |
| Hloubka | 8,8 cm |
| Typ produktu | Vyměnitelný plášť pro GelFit™ chrániče kolen |
Katalogy ToughBulid ke stažení


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)

















.png)
