- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Kruhové Pilky
- Milwaukee HOLE DOZER Kruhová pilka Bi-metal průměr 25mm
Milwaukee HOLE DOZER Kruhová pilka Bi-metal průměr 25mm
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee HOLE DOZER Kruhová pilka Bi-metal průměr 25mmSkladem Prodejna Rudná386,99 CZK/ ks319,83 CZK bez DPH
Milwaukee HOLE DOZER Kruhová pilka Bi-metal průměr 25 mm
Bimetalová kruhová pilka s nerovnoměrným počtem zubů (4–6 na palec) a pozitivním úhlem zubu 10° pro rychlejší a agresivnější řezání. Zubová část z rychlořezné oceli Matrix II je laserem přivařena ke korpusu z vysokolegované oceli a vytvrzena ve vakuu na 65 HRC, což zaručuje maximální odolnost při řezání obtížných a tvrdých materiálů.
Popis produktu
Kruhová pilka je určena pro řezání všech druhů materiálů včetně ocelí do 1000 N/mm², nerezové a kyselinovzdorné oceli, neželezných kovů, litiny, hliníku, dřeva, MDF a dalších materiálů. Nižší tlak při posunu je zajištěn spojením agresivní geometrie zubů a účinnějšího odvádění třísky.
Hlubší zakřivené drážky mezi zuby zajišťují efektivní odvod třísky a zabraňují ucpávání a nárůstu teploty. Zuby si zachovávají počáteční tvrdost díky obsahu 8 % kobaltu v oceli Matrix II i při vysokých pracovních teplotách. Těleso pilky z oceli tloušťky 1,27 mm je tuhé a zároveň pružné, s účinnou hloubkou řezu 41 mm.
Silné zadní desky minimalizují vibrace a prodlužují odolnost. 4 unášecí otvory usnadňují uchycení na upínací trn. Pilka je vhodná jak pro ruční vrtačky, tak pro stacionární použití s ručním posuvem.
Klíčové vlastnosti
- Bimetalová konstrukce se zubovou částí z rychlořezné oceli Matrix II a korpusem z vysokolegované oceli
- Nerovnoměrný počet zubů (4–6 na palec) s pozitivním úhlem zuhu 10°
- Nižší tlak při posunu díky agresivní geometrii zubů a účinnému odvádění třísky
- Zubová část obsahuje 8 % kobaltu pro vyšší odolnost při vysokých teplotách
- Vytvrzeno ve vakuu na 65 HRC při teplotě 600°C
- Tělo tloušťky 1,27 mm — tuhé a zároveň pružné
- Hlubší zakřivené drážky mezi zuby zajišťují efektivní odvod třísky
- 4 unášecí otvory pro snadnější uchycení
- Vhodné pro ruční vrtačky i stacionární použití
Technické parametry

| Průměr | 25 mm |
| Tloušťka těla | 1,27 mm |
| Účinná hloubka řezu | 41 mm |
| Počet zubů | Nerovnoměrný (4–6 na palec) |
| Úhel zubu | 10° (pozitivní) |
| Materiál zubů | Rychlořezná ocel Matrix II (8 % kobaltu) |
| Materiál korpusu | Vysokolegovaná ocel |
| Tvrdost zubů | 65 HRC (vytvrzeno ve vakuu při 600°C) |
| Počet unášecích otvorů | 4 |
| Určení | Ruční vrtačky a stacionární stroje (ruční posun) |


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)










