- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Šroubovací bity
- Milwaukee Shockwave Nárazový bit TX40 s otvorem 25 mm (3 ks)
Milwaukee Shockwave Nárazový bit TX40 s otvorem 25 mm (3 ks)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Shockwave Nárazový bit TX40 s otvorem 25 mm (3 ks)Centrální sklad 4-10 dnů85,51 CZK/ ks70,67 CZK bez DPH
Detailní popis
Nárazové bity SHOCKWAVE™ TX BO40 25 mm – 3 ks
Šroubovací bity Milwaukee SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY s profilem Torx TX40 a délkou 25 mm jsou určeny pro práci s rázovými utahováky. Sada obsahuje 3 kusy bitů s otvorem (BO) pro vyšší odolnost při rázových aplikacích.
Popis produktu
Bity z řady SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY jsou navrženy pro použití s rázovými utahováky a poskytují kompletní systémové řešení pro vrtání a upevňování. Geometrie SHOCK ZONE™ je navržena pro pružnost — snižuje napětí na hrotu, což má za následek menší lámavost. Kombinace designu SHOCK ZONE™ a speciálního tepelného zpracování absorbuje nárazy a umožňuje větší pružnost.
Přesně frézovaný hrot poskytuje optimální spojení se šroubovou hlavou, snižuje vačku a odizolování, což vede k delší životnosti. Uživatelsky navržená ocel s nestandardním složením kovu pro Milwaukee® zaručuje, že bity SHOCKWAVE™ jsou odolnější proti otřesům při rázech.
Klíčové vlastnosti
- Řada SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY určená pro rázové utahováky
- Geometrie SHOCK ZONE™ navržená pro pružnost a sníženou lámavost
- Speciální tepelné zpracování absorbující nárazy
- Přesně frézovaný hrot pro lepší spojení se šroubovou hlavou
- Uživatelsky navržená ocel s nestandardním složením kovu Milwaukee®
- Provedení BO (s otvorem) pro vyšší odolnost
Obsah balení
- 3× nárazový bit SHOCKWAVE™ TX40 BO, délka 25 mm
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500377 |
| EAN kód | 4058546616793 |
| Typ | Shockwave bits TX BO |
| Varianta | S/Bit ShW TX BO40 25mm - 3 pc |
| Profil | Torx TX40 s otvorem (BO) |
| Celková délka | 25 mm |
| Ks. v balení | 3 |
| Hmotnost | 0,02 kg |
| Systém / řada | SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY |
| SHOCKWAVE řada | Řada příslušenství SHOCKWAVE ™ IMPACT DUTY, která je navržena pro použití s rázovými utahováky, je nejen ideální pro aplikace s velkým úderem, ale také poskytuje kompletní systémové řešení pro všechny potřeby uživatele při vrtání a upevňování. |
| SHOCK ZONE™ geometrie | Geometrie SHOCK ZONE™ - Navrženo pro pružnost |
| Odolnost proti lámavosti | SHOCK ZONE ™ snižuje napětí na hrotu, což má za následek menší lámavost. Kombinace designu SHOCK ZONE ™ a speciálního tepelného zpracování absorbuje nárazy a umožňuje větší pružnost. |
| Frézovaný hrot | Přesně frézovaný hrot poskytuje nejlepší spojení se šroubovou hlavou, snižuje vačku a odizolování, což vede k vynikající životnosti. |
| Materiál | Uživatelsky navržená ocel - složení oceli pro Milwaukee ® nestandardní složení kovu zaručuje, že vrtáky SHOCKWAVE™ jsou odolnější proti otřesům při rázech. |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







