- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Šroubovací bity
- Milwaukee Shockwave Nárazový bit TX9 25 mm (3 ks)
Milwaukee Shockwave Nárazový bit TX9 25 mm (3 ks)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Shockwave Nárazový bit TX9 25 mm (3 ks)Centrální sklad 4-10 dnů85,51 CZK/ ks70,67 CZK bez DPH
Detailní popis
Nárazové bity SHOCKWAVE™ TX9 25 mm – 3 kusy
Sada tří rázových bitů Torx TX9 o délce 25 mm z řady SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY. Bity jsou navrženy pro použití s rázovými utahováky a kombinují speciální geometrii dříku s tepelně zpracovanou ocelí pro vysokou odolnost proti zlomení.
Popis produktu
Bity z řady SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY jsou určeny pro aplikace s vysokým rázovým zatížením. Geometrie SHOCK ZONE™ snižuje pnutí v dříku a umožňuje pružinové kroucení bitu při práci, což výrazně omezuje riziko zlomení.
Tlakové kování bitu zajišťuje přesný záběr ve šroubu a snižuje riziko vyskočení nebo vyklouznutí ze záběru. Speciálně vyvinuté složení oceli Milwaukee® zvyšuje odolnost proti rázům a prodlužuje životnost bitu.
Klíčové vlastnosti
- Řada SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY – navrženo pro rázové utahováky a aplikace s vysokým úderem
- Geometrie SHOCK ZONE™ navržená pro pružnost – snižuje pnutí v dříku a riziko zlomení
- Tepelné zpracování absorbuje rázy a umožňuje pružinové kroucení bitu
- Tlakové kování bitu zajišťuje přesný záběr a prodlužuje životnost
- Speciální složení oceli Milwaukee® pro vyšší odolnost proti otřesům
- Profil Torx TX9
- Délka 25 mm
Obsah balení
- 3× nárazový bit SHOCKWAVE™ TX9 25 mm
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500360 |
| EAN kód | 4058546616625 |
| Typ | Shockwave bits TX |
| Varianta | Bit ShW TX9 25 mm – 3 ks |
| Profil | Torx TX9 |
| Celková délka | 25 mm |
| Počet kusů v balení | 3 |
| Hmotnost | 0,01 kg |
| Systém příslušenství | SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY |
| SHOCKWAVE řada | Řada příslušenství SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY, která je navržena pro použití s rázovými utahováky, je nejen ideální pro aplikace s velkým úderem, ale také poskytuje kompletní systémové řešení pro všechny potřeby uživatele při vrtání a upevňování. |
| Geometrie SHOCK ZONE™ | Geometrie SHOCK ZONE™ – Navrženo pro pružnost |
| Odolnost dříku | Geometrie SHOCKZONE™ snižuje pnutí v dříku, díky čemu se méně lámou. Kombinace tvaru SHOCKZONE™ a zvláštního tepelného zpracování absorbuje rázy a umožňuje pružinové kroucení bitu při práci. |
| Tlakové kování | Tlakové kování bitu dává nejlepší výsledky při šroubování, snižuje možnost vyskočení nebo vyklouznutí bitu ze záběru a prodlužuje jeho životnost. |
| Materiál | Uživatelsky navržená ocel – složení oceli pro Milwaukee® nestandardní složení kovu zaručuje, že vrtáky SHOCKWAVE™ jsou odolnější proti otřesům při rázech. |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







