- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Šroubovací bity
- Milwaukee Shockwave Rázový bit TX BO7 25 mm (3 ks)
Milwaukee Shockwave Rázový bit TX BO7 25 mm (3 ks)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Shockwave Rázový bit TX BO7 25 mm (3 ks)Centrální sklad 4-10 dnů85,51 CZK/ ks70,67 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY rázové bity TX BO7 25 mm – 3 ks
Sada tří rázových bitů Torx TX BO7 o délce 25 mm z řady SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY, navržená pro použití s rázovými utahováky. Geometrie SHOCK ZONE™ a speciální tepelné zpracování zvyšují pružnost a odolnost proti lámání při vysokém zatížení.
Popis produktu
Bity SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY představují kompletní systémové řešení pro vrtání a upevňování při použití s rázovými nástroji. Geometrie SHOCK ZONE™ snižuje napětí na hrotu, absorbuje nárazy a umožňuje větší pružnost bitu, což vede k podstatně menší lámavosti i při náročných aplikacích.
Přesně frézovaný hrot poskytuje pevné spojení se šroubovou hlavou, omezuje vačku a odizolování a prodlužuje životnost bitu. Uživatelsky navržená ocel – nestandardní složení kovu vyvinuté pro Milwaukee® – zajišťuje vyšší odolnost proti rázům a otřesům.
Klíčové vlastnosti
- Řada SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY určená pro práci s rázovými utahováky
- Geometrie SHOCK ZONE™ navržená pro pružnost a snížení napětí na hrotu
- Speciální tepelné zpracování absorbující nárazy
- Přesně frézovaný hrot pro pevné spojení se šroubovou hlavou
- Snížená vačka a odizolování pro delší životnost
- Uživatelsky navržená ocel s nestandardním složením kovu pro Milwaukee®
Obsah balení
- 3× rázový bit SHOCKWAVE™ TX BO7, délka 25 mm
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500369 |
| EAN kód | 4058546616717 |
| Typ | Shockwave bits TX BO |
| Varianta | S/Bit ShW TX BO7 25mm - 3 pc |
| Profil | Torx TX BO7 |
| Celková délka | 25 mm |
| Ks. v balení | 3 |
| Hmotnost | 0,01 kg |
| Hrubá hmotnost (s balením) | 0,02 kg |
| Rozměry kartonu (d × š × v) | 8 × 60 × 98 mm |
| Množství v master kartonu | 120 ks |
| Řada | SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY |
| Systém napájení | Řada příslušenství SHOCKWAVE ™ IMPACT DUTY, která je navržena pro použití s rázovými utahováky, je nejen ideální pro aplikace s velkým úderem, ale také poskytuje kompletní systémové řešení pro všechny potřeby uživatele při vrtání a upevňování. |
| Geometrie hrotu | Geometrie SHOCK ZONE™ - Navrženo pro pružnost |
| Pružnost a odolnost | SHOCK ZONE ™ snižuje napětí na hrotu, což má za následek menší lámavost. Kombinace designu SHOCK ZONE ™ a speciálního tepelného zpracování absorbuje nárazy a umožňuje větší pružnost. |
| Frézovaný hrot | Přesně frézovaný hrot poskytuje nejlepší spojení se šroubovou hlavou, snižuje vačku a odizolování, což vede k vynikající životnosti. |
| Materiál | Uživatelsky navržená ocel - složení oceli pro Milwaukee ® nestandardní složení kovu zaručuje, že vrtáky SHOCKWAVE™ jsou odolnější proti otřesům při rázech. |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







