- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Šroubovací bity
- Milwaukee Shockwave Rázový bit TX15 s otvorem 25 mm (3 ks)
Milwaukee Shockwave Rázový bit TX15 s otvorem 25 mm (3 ks)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Shockwave Rázový bit TX15 s otvorem 25 mm (3 ks)Centrální sklad 4-10 dnů85,51 CZK/ ks70,67 CZK bez DPH
Detailní popis
Rázové bity Milwaukee SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY TX BO15 25 mm – 3 ks
Sada tří rázových bitů SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY o délce 25 mm s profilem Torx TX15 s otvorem. Bity jsou navržené pro použití s rázovými utahováky a vyrobené z oceli s nestandardním složením kovu pro vyšší odolnost proti rázům.
Popis produktu
Bity z řady SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY jsou navržené pro použití s rázovými utahováky a poskytují kompletní systémové řešení pro vrtání a upevňování. Geometrie SHOCK ZONE™ spolu se speciálním tepelným zpracováním absorbuje nárazy a umožňuje větší pružnost, čímž snižuje napětí na hrotu a omezuje lámavost.
Přesně frézovaný hrot poskytuje optimální spojení se šroubovou hlavou, snižuje vačkování a odizolování a přispívá k delší životnosti. Složení oceli vyvinuté pro Milwaukee® zaručuje vyšší odolnost proti otřesům při rázových aplikacích.
Klíčové vlastnosti
- Konstrukce SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY určená pro rázové utahováky
- Geometrie SHOCK ZONE™ navržená pro pružnost a sníženou lámavost
- Speciální tepelné zpracování absorbující rázy
- Přesně frézovaný hrot pro optimální spojení se šroubem
- Snížené vačkování a odizolování
- Uživatelsky navržená ocel s nestandardním složením kovu pro Milwaukee®
- Profil Torx TX15 s otvorem (BO)
- Celková délka 25 mm
Obsah balení
- 3× rázový bit SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY TX15 BO 25 mm
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500373 |
| EAN kód | 4058546616755 |
| Typ | Shockwave bits TX BO |
| Varianta | S/Bit ShW TX BO15 25 mm – 3 ks |
| Profil | Torx TX15 s otvorem (BO) |
| Celková délka | 25 mm |
| Ks v balení | 3 |
| Hmotnost | 0,01 kg |
| Hmotnost vč. balení | 0,02 kg |
| Rozměry kartonu (d × š × v) | 9 × 60 × 98 mm |
| Řada | SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY |
| Konstrukce | Řada SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY navržená pro použití s rázovými utahováky, ideální pro aplikace s velkým úderem; poskytuje kompletní systémové řešení pro všechny potřeby uživatele při vrtání a upevňování. |
| Geometrie SHOCK ZONE™ | Navrženo pro pružnost. |
| Odolnost proti rázům | SHOCK ZONE™ snižuje napětí na hrotu, což má za následek menší lámavost. Kombinace designu SHOCK ZONE™ a speciálního tepelného zpracování absorbuje nárazy a umožňuje větší pružnost. |
| Frézovaný hrot | Přesně frézovaný hrot poskytuje nejlepší spojení se šroubovou hlavou, snižuje vačku a odizolování, což vede k vynikající životnosti. |
| Materiál | Uživatelsky navržená ocel – složení oceli pro Milwaukee® nestandardní složení kovu zaručuje, že vrtáky SHOCKWAVE™ jsou odolnější proti otřesům při rázech. |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







