- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Šroubovací bity
- Milwaukee Shockwave Rázový bit TX30 s otvorem 25 mm (3 ks)
Milwaukee Shockwave Rázový bit TX30 s otvorem 25 mm (3 ks)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Shockwave Rázový bit TX30 s otvorem 25 mm (3 ks)Centrální sklad 4-10 dnů85,51 CZK/ ks70,67 CZK bez DPH
Detailní popis
Rázové bity Milwaukee SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY TX BO30 25 mm – 3 ks
Navrženo pro použití s rázovými utahováky a aplikace s vysokým momentovým zatížením. Sada obsahuje 3 kusy bitů Torx s otvorem (BO) o celkové délce 25 mm.
Popis produktu
Bity z řady SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY jsou součástí kompletního systémového řešení Milwaukee pro vrtání a upevňování. Geometrie SHOCK ZONE™ je navržena pro pružnost – snižuje napětí na hrotu, absorbuje rázy a omezuje lámavost díky kombinaci speciálního tvaru a tepelného zpracování.
Přesně frézovaný hrot zajišťuje optimální spojení se šroubovou hlavou, čímž snižuje vačkování (cam-out) a sklouzávání bitu, což přispívá k delší životnosti. Uživatelsky navržená ocel s nestandardním složením kovu zaručuje vyšší odolnost proti otřesům při rázech.
Klíčové vlastnosti
- Řada SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY určená pro rázové utahováky a aplikace s velkým úderem
- Geometrie SHOCK ZONE™ navržená pro pružnost – snižuje napětí na hrotu a omezuje lámavost
- Speciální tepelné zpracování absorbuje rázy
- Přesně frézovaný hrot pro optimální záběr ve šroubu, redukce vačkování a sklouzávání
- Uživatelsky navržená ocel s nestandardním složením kovu pro vyšší odolnost proti otřesům
- Provedení Torx s otvorem (BO – Bore Out)
Obsah balení
- 3× rázový bit SHOCKWAVE™ TX BO30, 25 mm
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500376 |
| EAN kód | 4058546616786 |
| Typ | Shockwave bits TX BO |
| Varianta | S/Bit ShW TX BO30 25 mm – 3 ks |
| Velikost | TX30 BO (s otvorem) |
| Celková délka | 25 mm |
| Počet kusů v balení | 3 |
| Hmotnost | 0,01 kg |
| Hmotnost vč. balení | 0,02 kg |
| Řada | SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY |
| Systém napájení | Řada příslušenství SHOCKWAVE ™ IMPACT DUTY, která je navržena pro použití s rázovými utahováky, je nejen ideální pro aplikace s velkým úderem, ale také poskytuje kompletní systémové řešení pro všechny potřeby uživatele při vrtání a upevňování. |
| Geometrie hrotu | Geometrie SHOCK ZONE™ - Navrženo pro pružnost |
| Technologie SHOCK ZONE | SHOCK ZONE ™ snižuje napětí na hrotu, což má za následek menší lámavost. Kombinace designu SHOCK ZONE ™ a speciálního tepelného zpracování absorbuje nárazy a umožňuje větší pružnost. |
| Frézovaný hrot | Přesně frézovaný hrot poskytuje nejlepší spojení se šroubovou hlavou, snižuje vačku a odizolování, což vede k vynikající životnosti. |
| Materiál | Uživatelsky navržená ocel - složení oceli pro Milwaukee ® nestandardní složení kovu zaručuje, že vrtáky SHOCKWAVE™ jsou odolnější proti otřesům při rázech. |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







