- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Šroubovací bity
- Milwaukee Shockwave Šroubovací bit PZ3 25 mm (3 ks)
Milwaukee Shockwave Šroubovací bit PZ3 25 mm (3 ks)
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Shockwave Šroubovací bit PZ3 25 mm (3 ks)Centrální sklad 4-10 dnů87,00 CZK/ ks71,90 CZK bez DPH
Šroubovací bity PZ3 SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ 25 mm – 3 ks
Sada tří šroubovacích bitů PZ3 o délce 25 mm z řady SHOCKWAVE™ Impact Duty™ určených pro použití s příklepovými šroubováky. Geometrie SHOCKZONE™ a speciální tepelné zpracování zajišťují vysokou odolnost proti rázům i pružnou absorpci kroutivých sil.
Popis produktu
Bity SHOCKWAVE™ Impact Duty™ jsou navrženy pro náročné aplikace s vysokou zátěží a poskytují komplexní řešení pro uživatele, kteří potřebují kombinovat vrtání a šroubování. Jejich konstrukce vychází z uživatelsky navržené oceli s nestandardním složením kovu Milwaukee®, které zaručuje vyšší odolnost proti otřesům při rázovém zatížení.
Klíčovým prvkem je geometrie SHOCKZONE™, jež snižuje pnutí v dříku a omezuje lámání bitu. Kombinace tvaru SHOCKZONE™ a speciálního tepelného zpracování absorbuje rázy a umožňuje pružinové kroucení bitu při práci.
Hroty jsou vyrobeny technologií tlakového kování, která zajišťuje optimální výsledky při šroubování, snižuje riziko vyskočení nebo vyklouznutí bitu ze záběru a prodlužuje jeho životnost.
Klíčové vlastnosti
- Příslušenství z řady SHOCKWAVE™ Impact Duty™ určené pro použití s příklepovými šroubováky
- Geometrie „šokové zóny" zaručuje pružnost
- Geometrie SHOCKZONE™ snižuje pnutí v dříku a omezuje lámání
- Speciální tepelné zpracování absorbuje rázy a umožňuje pružinové kroucení bitu
- Tlakové kování hrotu prodlužuje životnost a brání vyklouznutí ze záběru
- Uživatelsky navržená ocel Milwaukee® se zvýšenou odolností proti rázům
Obsah balení
- 3× šroubovací bit PZ3, délka 25 mm
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500357 |
| EAN kód | 4058546616595 |
| Typ | Shockwave bits PZ |
| Varianta | PZ3 25 mm – 3 ks |
| Celková délka | 25 mm |
| Ks v balení | 3 |
| Hmotnost | 0,01 kg |
| Hmotnost vč. balení | 0,02 kg |
| Rozměry kartonu (d × š × v) | 8 × 60 × 98 mm |
| Množství v master kartonu | 120 ks |
| Použití | Příslušenství z řady Shockwave Impact Duty, určené pro použití s příklepovými šroubováky; vhodné pro náročné aplikace při vysoké zátěži i pro kombinaci vrtání a šroubování. |
| Šoková zóna | Geometrie „šokové zóny" – zaručuje pružnost. |
| Geometrie SHOCKZONE™ | Geometrie SHOCKZONE™ snižuje pnutí v dříku, díky čemu se méně lámou. Kombinace tvaru SHOCKZONE™ a zvláštního tepelného zpracování absorbuje rázy a umožňuje pružinové kroucení bitu při práci. |
| Tlakové kování | Tlakové kování bitu dává nejlepší výsledky při šroubování, snižuje možnost vyskočení nebo vyklouznutí bitu ze záběru a prodlužuje jeho životnost. |
| Materiál | Uživatelsky navržená ocel – složení oceli pro Milwaukee® nestandardní složení kovu zaručuje, že vrtáky Shockwave jsou odolnější proti otřesům při rázech. |


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







