- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Šroubovací bity
- Milwaukee Shockwave Šroubovací bit TX8 BO 25 mm (3 ks)
Milwaukee Shockwave Šroubovací bit TX8 BO 25 mm (3 ks)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Shockwave Šroubovací bit TX8 BO 25 mm (3 ks)Centrální sklad 4-10 dnů85,51 CZK/ ks70,67 CZK bez DPH
Detailní popis
Šroubovací bity TX BO SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY TX8 25 mm – 3 ks
Sada tří rázových bitů Torx TX8 s otvorem o délce 25 mm z řady SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY. Bity jsou navrženy pro použití s rázovými utahováky a nabízejí vysokou odolnost při náročných šroubovacích aplikacích.
Popis produktu
Bity Milwaukee SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY jsou vyvinuty speciálně pro práci s rázovými utahováky. Díky geometrii SHOCK ZONE™ a speciálnímu tepelnému zpracování absorbují nárazy a umožňují větší pružnost, čímž se snižuje riziko zlomení hrotu.
Přesně frézovaný hrot zajišťuje pevné spojení se šroubovou hlavou, omezuje vačkování a sklouzávání bitu. Výsledkem je delší životnost a vyšší přesnost při šroubování.
Uživatelsky navržené složení oceli Milwaukee® zaručuje, že bity jsou odolnější proti otřesům při rázovém zatížení. Balení obsahuje 3 kusy bitů o celkové délce 25 mm.
Klíčové vlastnosti
- Řada SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY navržená pro použití s rázovými utahováky
- Geometrie SHOCK ZONE™ navržená pro pružnost a sníženou lámavost
- Speciální tepelné zpracování absorbující nárazy
- Přesně frézovaný hrot pro pevné spojení se šroubovou hlavou
- Snížené vačkování a sklouzávání bitu
- Uživatelsky navržená ocel Milwaukee® s odolností proti rázům
Obsah balení
- 3× rázový bit Torx TX8 SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY, délka 25 mm
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500370 |
| EAN kód | 4058546616724 |
| Typ | Shockwave bits TX BO |
| Varianta | S/Bit ShW TX BO8 25mm - 3 pc |
| Celková délka | 25 mm |
| Ks. v balení | 3 |
| Hmotnost | 0,01 kg |
| Hmotnost vč. balení | 0,02 kg |
| Rozměry kartonu (d × š × v) | 8 × 60 × 98 mm |
| Množství v Master kartonu | 120 ks |
| Systém | Řada příslušenství SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY, která je navržena pro použití s rázovými utahováky, je nejen ideální pro aplikace s velkým úderem, ale také poskytuje kompletní systémové řešení pro všechny potřeby uživatele při vrtání a upevňování. |
| Geometrie SHOCK ZONE™ | Geometrie SHOCK ZONE™ - Navrženo pro pružnost |
| Odolnost proti lámání | SHOCK ZONE ™ snižuje napětí na hrotu, což má za následek menší lámavost. Kombinace designu SHOCK ZONE ™ a speciálního tepelného zpracování absorbuje nárazy a umožňuje větší pružnost. |
| Frézovaný hrot | Přesně frézovaný hrot poskytuje nejlepší spojení se šroubovou hlavou, snižuje vačku a odizolování, což vede k vynikající životnosti. |
| Materiál | Uživatelsky navržená ocel - složení oceli pro Milwaukee ® nestandardní složení kovu zaručuje, že vrtáky SHOCKWAVE™ jsou odolnější proti otřesům při rázech. |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







