- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- ToughBuilt
- ToughBuilt Extra malý mřížkovaný zápisník - 3 ks
ToughBuilt Extra malý mřížkovaný zápisník - 3 ks
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
ToughBuilt Extra malý mřížkovaný zápisník - 3 ksSkladem Prodejna Rudná154,85 CZK/ ks127,98 CZK bez DPH
Detailní popis
Zápisníky ToughBuilt™ Grid jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly nejtvrdší podmínky na pracovišti
. Plastové kryty a pevné ocelové spirály odolávají drsným podmínkám, zatímco pevná kartonová podložka udržuje zápisník stabilní při psaní.- Mřížkové strany jsou ideální na zapisování poznámek nebo skicování plánů.
- Extra malý zápisník má kompaktní velikost, aby se vešel do každé kapsy, batohu nebo pouzdra, takže je vždy přístupný.
- Pro maximální organizaci na staveništi zkombinujte zápisník Small Grid s pracovním pouzdrem na telefon a zápisník (TB-33) nebo pouzdrem na metr a nůž (TB-CT-25X).
Největší výhody zápisníku TOUGHBUILT®
- Ideální velikost
- Robustní spirála
- Americká kontrola kvality
OBSAH BALENÍ
3 x TOUGHBUILT Extra malý mřížkový zápisník TB-56-XS-3
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Prod. číslo | TB-56-XS-3 |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Šířka | 6,4 cm |
| Typ produktu | Notesy |
| Výška | 15,5 cm |
| Hrúbka | 3 cm |
| Typ vazby | Ocelová spirála |
| Vrchní kryt | Plast |
| Zadní kryt | Karton |
| Počet v balení | 3 ks |
Katalogy ToughBulid ke stažení
Výrobce
ToughBuilt
Označení výrobku
ToughBuilt Industries, Inc.
Parametry
VýrobceToughBuilt
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)













.png)
