- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- ToughBuilt
- ToughBuilt Nůžky na plech pravé
ToughBuilt Nůžky na plech pravé
- Detailní popis
- Parametry
ToughBuilt Nůžky na plech pravéSkladem Prodejna Rudná606,10 CZK/ ks500,91 CZK bez DPH
TOUGHBUILT Nůžky na plech - pravé TB-H4-60-R
Pravé nůžky na plech typu TB-H4-60-R od americké značky TOUGHBUILT® jsou určeny především pro přesné řezy plechu bez námahy.
Kované čepele s indukčně kalenými řeznými hranami umožňují až 10x více řezů než litinové čepele na běžných nůžkách na plech. Tyto čepele dokáží řezat až nerezovou ocel o síle 22 nebo studeně válcovanou ocel o síle 18.
Dvoupolohový unikátní patentovaný ergonomický design rukojeti nabízí dvě polohy stříhání:
- 1/ Uchopení zadní části rukojeti pro maximální páku
- 2/ Uchopení přední části rukojeti pro maximální kontrolu
Zapouzdřený šroub otočného mechanismu nebrání při stříhání plechu.
Kovový zámek pro zajištění čepelí je snadno ovladatelný jednou rukou a zajišťuje bezpečné a jednoduché uložení nářadí.
Pružinový mechanismus pro efektivní a snadné stříhání.
Vyrobeno z nejkvalitnější oceli a navrženo tak, aby odolalo nejdrsnějším podmínkám.
Vyrobeno pro dlouhou životnost a kryto až 25letou omezenou zárukou pro původního kupujícího. Nářadí TOUGHBUILT® je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, aby vydrželo dlouhé roky v těch nejdrsnějších podmínkách a odolalo nejnáročnějším vlivům prostředí.
Největší výhody pravých nůžek na plech TOUGHBUILT® H4-60-R
- Kované čepele s indukčně kalenými řeznými hranami
- Unikátní patentovaný design
- Zapouzdřený šroub otočného mechanismu
- Kovový zámek pro zajištění čepelí
- Pružinový mechanismus
- Vyrobeno z nejkvalitnější oceli
- Až 25letá omezená záruka po registraci nářadí
- Americká kontrola kvality
OBSAH BALENÍ
1 x TOUGHBUILT Nůžky na plech - pravé TB-H4-60-R
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Prod. číslo | TB-H4-60-R |
| Uchopení | Pravé |
| Materiál čepele | Slitina oceli |
| Možnost broušení | ne |
| Délka čepele | 38 mm |
| Max. kapacita řezu | 1 mm |
| Hmotnost | 414 g |
| Výška balení | 310 mm |
| Šířka balení | 85 mm |
| Hloubka balení | 37 mm |
| Délka rukojeti | 140 mm |
| Druh | Klempířské |
| Typ produktu | Nůžky na plech |
Katalogy ToughBulid ke stažení


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)

















.png)
