- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- ToughBuilt
- ToughBuilt Polstrovaný řemeslnický opasek s ocelovou sponou pro ClipTech
ToughBuilt Polstrovaný řemeslnický opasek s ocelovou sponou pro ClipTech
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
ToughBuilt Polstrovaný řemeslnický opasek s ocelovou sponou pro ClipTechSkladem Prodejna Rudná965,20 CZK/ ks797,69 CZK bez DPH
Detailní popis
Tento polstrovaný opasek TOUGHBUILT® Pro s oporou zad a odolnou ocelovou přezkou je prvním pracovním opaskem, který lze skutečně přizpůsobit jakékoli velikosti uživatele. Perfektně sedí na těle a zajišťuje maximální pohodlí na pracovišti i při dlouhodobém nošení.
Hlavní vlastnosti:
- Prodloužené polstrování se zapínáním na zip pro dokonalé přizpůsobení potřebám každého uživatele
- Možnost nastavení obvodu pásu od 32" až do 48" bez nutnosti překládání
- Tvarovaná rozšířená zadní část pro podporu zad a pohodlí při dlouhodobém nošení
- Díky odnímatelné ocelové přezce na konci opasku lze délku snadno upravit, čímž se maximalizuje komfort a eliminuje potřeba zastrčení
- Optimalizace a kompatibilita s technologií ClipTech® pro všechna pouzdra a brašny této revoluční řady
- Pohodlné polstrování z vysoce kvalitních a odolných vláken pro maximální komfort
- Extrémně odolná Heavy-Duty přezka pro dlouhou životnost
Technologie ClipTech® přináší každému projektu zcela novou úroveň organizace na staveništi.
Revoluční technologie ClipTech® byla vytvořena a navržena týmem inženýrů společnosti TOUGHBUILT® v USA pro maximální efektivitu při práci na stavbě i v dílně. Tento systém umožňuje profesionálům snadnou výměnu pouzder nebo brašen podle aktuální potřeby. "NOS JEN TO, CO POTŘEBUJEŠ" bylo hlavním mottem společnosti TOUGHBUILT® při vývoji jedinečného systému ClipTech®.
Obsah balení:
1 x TOUGHBUILT Polstrovaný řemeslnický opasek s ocelovou přezkou PRO ClipTech® TB-CT-40P
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Prod. číslo | TB-CT-40P |
| Kompatibilita s ClipTech™ | ano |
| Hmotnost | 0,6 kg |
| Možnost nastavení velikosti (cm) | 81 - 122 |
| Popruhy na ramena | ne |
| Přezka | Ocelová |
| Typ produktu | Pracovní opasky |
| Kompatibilita s popruhy | ano |
| Možnost nastavení velikosti (") | 32 - 48 |
| Polstrovaný | ano |
| Výška vpředu | 5 cm |
| Výška vzadu | 12 cm |
Katalogy ToughBulid ke stažení
Výrobce
ToughBuilt
Označení výrobku
ToughBuilt Industries, Inc.
Parametry
VýrobceToughBuilt
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)

















.png)
