- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- ToughBuilt
- ToughBuilt Pracovní chrániče kolen 2 v1
ToughBuilt Pracovní chrániče kolen 2 v1
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
ToughBuilt Pracovní chrániče kolen 2 v1Skladem Prodejna Rudná602,30 CZK/ ks497,77 CZK bez DPH
Detailní popis
Profesionální lehké, univerzální pracovní chrániče na kolena 2-v-1 TB-KP-101 s odolnou pěnovou výplní ze základní řady Essential a odnímatelným tvrdým pláštěm od značky TOUGHBUILT®, navržené týmem specialistů v USA.
Chrániče kolen TOUGHBUILT® jsou benchmarkem ve světě pracovních chráničů na kolena pro profesionály a zároveň jsou zárukou nejvyšší kvality. Jsou kryté až 25letou omezenou zárukou pro původního kupujícího.
2-v-1 chrániče na kolena s možností odejmout tvrdý plášť, který je vyroben z odolného nerozbitného plastu s dlouhou životností, vhodný pro náročné prostředí.
Extra silné tvarované podložky jsou vyrobené z měkké pěny, která je šetrná k citlivým a choulostivým povrchům a zároveň odolává drsným podmínkám v terénu.
Elastický pás kolem horní části lýtka zajišťuje pohodlí i při dlouhodobém nošení a zabraňuje bolestivému zařezávání pásu za kolenem.
Teplem zatavené švy a odolná grafika tampónovým tiskem přidávají chráničům trvanlivost i estetiku.
Největší výhody pracovních chráničů na kolena z řady Essential od TOUGHBUILT®:
- Možnost odejmout tvrdý plášť 2-v-1
- Šetrné k citlivým povrchům
- Extra silné tvarované podložky
- Elastický pás kolem lýtka
- Teplem zatavené švy
- Odolná grafika
- Až 25letá omezená záruka po registraci
- Americká kontrola kvality
OBSAH BALENÍ
- 2 x TOUGHBUILT 2-v-1 pracovní chrániče kolen Essential TB-KP-101
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Prod. číslo | TB-KP-101 |
| Hmotnost | 0,32 kg |
| Výplň | Tvarovaná pěna |
| Vyměnitelný plášť | ne |
| Materiál pláště | Měkká pěna |
| Typ pláště | Na citlivé povrchy |
| Stehenní opora | ne |
| Výška | 26,2 cm |
| Šířka | 15,2 cm |
| Velikost | Univerzální |
| Upevnění | Elastický pás se suchým zipem |
| Hloubka | 10,8 cm |
| Materiál druhého pláště | Nárazuvzdorný plast |
| Typ produktu | The Essentials chrániče kolen |
Katalogy ToughBulid ke stažení
Výrobce
ToughBuilt
Označení výrobku
ToughBuilt Industries, Inc.
Parametry
VýrobceToughBuilt
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)

















.png)
