- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- ToughBuilt
- ToughBuilt Pracovní chrániče kolen FoamFit se stabilizací a podporou stehna - Specialist
ToughBuilt Pracovní chrániče kolen FoamFit se stabilizací a podporou stehna - Specialist
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
ToughBuilt Pracovní chrániče kolen FoamFit se stabilizací a podporou stehna - SpecialistSkladem Prodejna Rudná1 936,10 CZK/ ks1 600,08 CZK bez DPH
Detailní popis
Pár inovačních profesionálních pracovních chráničů na kolena Specialist TB-KP-3 s opornou stabilizací stehna z prémiové řady FoamFit™ navržených týmem specialistů společnosti TOUGHBUILT® v USA.
Chrániče kolen od TOUGHBUILT® jsou benchmarkem ve světě pracovních chráničů na kolena pro profesionály a zároveň zárukou nejvyšší kvality. Jsou kryté až 25letou omezenou zárukou pro původního kupujícího.
Stabilizační podpora stehna je novým standardem ergonomie pro celodenní použití se zachováním maximálního komfortu a pohodlí při klečení. Poskytuje dokonalou stabilitu a zároveň umožňuje snadný pohyb ze strany na stranu. Stehenní podpora udržuje koleno v ergonomicky vycentrované pozici, což zabraňuje nechtěnému pohybu chráničů.
Extra odolný dvoukomponentní vnější plášť odolný vůči rozbití s protiskluzovou gumou chrání koleno i v nejdrsnějším terénu a zároveň umožňuje snadný pohyb.
Balistický nylon 1690D doplňuje HEAVY-DUTY konstrukci.
Ergonomický pěnový design FoamFit™ obepíná přirozený tvar kolena a horní části holeně, což maximalizuje rozložení tlaku pro celodenní pohodlí.
Vyvýšená spodní platforma na vnějším plášti z protiskluzové gumy pomáhá držet holeň ve vyšší poloze nad zemí, čímž snižuje tlak na kotníky.
Vysoké boční stěny zvyšují stabilitu a zabraňují otáčení chráničů kolen do nepřirozených poloh.
Pružné popruhy z kopolymeru EVA pevně drží chrániče na místě s vysokou stabilitou.
Největší výhody pracovních chráničů na kolena z řady FoamFit™ od TOUGHBUILT®:
- Stabilizační podpora stehna
- Extra odolný dvoukomponentní SnapShell™
- Balistický nylon 1690D
- Ergonomický pěnový design FoamFit™
- Vyvýšená spodní platforma
- Vysoké boční stěny pro zvýšenou stabilitu
- Pružné popruhy z kopolymeru EVA
- Robustní konstrukce a silné materiály
- Až 25letá omezená záruka po registraci
- Americká kontrola kvality
OBSAH BALENÍ
- 2 x TOUGHBUILT Pracovní chrániče kolen s opornou stabilizací stehna FoamFit™ Specialist TB-KP-3
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Prod. číslo | TB-KP-3 |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Výplň | FoamFit™ pěna |
| Vyměnitelný plášť | ne |
| Materiál pláště | Nárazuvzdorný plast |
| Typ pláště | Vysokoodolný |
| Stehenní opora | ano |
| Výška | 43,3 cm |
| Šířka | 34,2 cm |
| Velikost | Univerzální |
| Upevnění | Dva elastické pásy se suchým zipem |
| Hloubka | 19,5 cm |
| Typ produktu | FoamFit™ chrániče kolen |
Katalogy ToughBulid ke stažení
Výrobce
ToughBuilt
Označení výrobku
ToughBuilt Industries, Inc.
Parametry
VýrobceToughBuilt
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)

















.png)
