- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- ToughBuilt
- ToughBuilt Pracovní chrániče kolen GelFit Rocker
ToughBuilt Pracovní chrániče kolen GelFit Rocker
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
ToughBuilt Pracovní chrániče kolen GelFit RockerSkladem Prodejna Rudná1 209,35 CZK/ ks999,46 CZK bez DPH
Detailní popis
Pár profesionálních pracovních chráničů na kolena Rocker TB-KP-G201 z nejvyšší prémiové řady GelFit™ s inteligentním a patentovaným systémem snadné výměny nebo úplného odstranění vnějšího pláště SnapShells™, navržených týmem specialistů společnosti TOUGHBUILT® v USA.
Chrániče kolen od TOUGHBUILT® jsou benchmarkem ve světě pracovních chráničů na kolena pro profesionály a zároveň jsou zárukou nejvyšší kvality. Jsou kryté až 25letou omezenou zárukou pro původního kupujícího.
Patentovaný systém rychlé výměny nebo úplného odstranění vnějšího pláště SnapShell™ Rocker umožňuje nasazení a výměnu různých plášťů podle potřeby pro každou práci, terén a povrch.
Extra odolný SnapShell™ Rocker plášť odolný proti rozbití chrání koleno i v nejnáročnějším terénu a zároveň umožňuje snadný pohyb ze strany na stranu.
Odolná vnější vrstva z extra pevného balistického nylonu 1680D poskytuje ochranu kolena v náročných podmínkách.
Ergonomický gelový a pěnový design GelFit™ obepíná přirozený tvar kolena a horní části holeně, což maximalizuje rozložení tlaku pro celodenní pohodlí.
Vysoké boční stěny zvyšují stabilitu a brání otáčení chráničů.
Vysokokvalitní zapínací patentky umožňují snadnou výměnu pláště.
Pružné popruhy z kopolymeru EVA komfortně drží chrániče na místě s vysokou stabilitou.
Největší výhody pracovních chráničů na kolena z řady GelFit™ od TOUGHBUILT®:
- Patentovaný systém rychlé výměny SnapShell™
- Extra odolný SnapShell™ Rocker plášť
- Extra odolný balistický nylon 1690D
- Ergonomický gelový a pěnový design GelFit™
- Vysoké boční stěny pro lepší stabilitu
- Vysokokvalitní zapínací patentky
- Pružné popruhy z kopolymeru EVA
- Robustní konstrukce a silné materiály
- Až 25letá omezená záruka po registraci
- Americká kontrola kvality
OBSAH Obsah Balení
- 2 x TOUGHBUILT Pracovní chrániče kolen GelFit™ TB-KP-G2
- 2 x TOUGHBUILT Vnější plášť chráničů kolen SnapShell™ Rocker TB-KPS-01
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Prod. číslo | TB-KP-G201 |
| Hmotnost | 0,67 kg |
| Výplň | GelFit™ Gel |
| Vyměnitelný plášť | ano |
| Materiál pláště | Nárazuvzdorný plast |
| Typ pláště | Vysoko odolný |
| Stehenní opora | ne |
| Výška | 23,9 cm |
| Šířka | 19,1 cm |
| Velikost | Univerzální |
| Upevnění | Elastický pás se suchým zipem |
| Hloubka | 20,3 cm |
| Typ produktu | GelFit™ chrániče kolen |
Katalogy ToughBulid ke stažení
Výrobce
ToughBuilt
Označení výrobku
ToughBuilt Industries, Inc.
Parametry
VýrobceToughBuilt
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)

















.png)
