- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- ToughBuilt
- ToughBuilt Pracovní chrániče kolen GelFit se stabilizací a podporou stehna - Grip
ToughBuilt Pracovní chrániče kolen GelFit se stabilizací a podporou stehna - Grip
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
ToughBuilt Pracovní chrániče kolen GelFit se stabilizací a podporou stehna - GripSkladem Prodejna Rudná2 239,15 CZK/ ks1 850,54 CZK bez DPH
Detailní popis
TOUGHBUILT Pracovní chrániče kolen s oporou stabilizace stehna GelFit™ Grip TB-KP-G3R představují inovativní profesionální chrániče kolen navržené specialisty společnosti TOUGHBUILT® v USA. Tyto chrániče jsou zárukou nejvyšší kvality a kryté až 25letou omezenou zárukou pro původního kupujícího.
Stabilizační podpora stehna zajišťuje dokonalou ergonomii a komfort pro celodenní práci v kleče. Nabízí stabilitu a umožňuje snadný pohyb ze strany na stranu, udržuje koleno vždy ve správné pozici a zamezuje jeho otáčení.
Extra odolný dvojkomponentní vnější plášť je vyroben s povrchem, který nepoškozuje citlivé podlahy, a poskytuje ochranu kolenům i v nejnáročnějším terénu.
Balistický nylon 1690D zajišťuje robustní HEAVY-DUTY konstrukci.
Ergonomický gélový a pěnový design GelFit™ obepíná koleno a holeně, čímž maximalizuje komfort a rozložení tlaku během celodenní práce.
Vyvýšená spodní platforma udržuje holeň výš nad zemí, čímž snižuje tlak na kotníky.
Vysoké boční stěny zvyšují stabilitu a brání otáčení chráničů kolen.
Pružné popruhy z kopolymeru EVA zajišťují pohodlné nošení bez posouvání a nežádoucího odlepování.
Vyrobeno z odolných materiálů, které obstojí i v nejnáročnějších podmínkách.
Největší výhody pracovních chráničů na kolena z řady GelFit™ od TOUGHBUILT®:
- Stabilizační podpora stehna
- Extra odolný dvojkomponentní plášť pro citlivé podlahy
- Balistický nylon 1690D
- Ergonomický design GelFit™
- Vyvýšená spodní platforma
- Vysoké boční stěny pro lepší stabilitu
- Pružné popruhy z kopolymeru EVA
- Robustní konstrukce a silné materiály
- Až 25letá omezená záruka po registraci
- Americká kontrola kvality
OBSAH Obsah Balení
- 2 x TOUGHBUILT Pracovní chrániče kolen s oporou stabilizace stehna GelFit™ Grip TB-KP-G3R
TECHNICKÉ Parametry
| Prod. číslo | TB-KP-G3R |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Výplň | GelFit™ Gel |
| Vyměnitelný plášť | ne |
| Materiál pláště | Měkká guma |
| Typ pláště | Na citlivé povrchy |
| Stehenní opora | ano |
| Výška | 43,4 cm |
| Šířka | 34,2 cm |
| Velikost | Univerzální |
| Upevnění | Dva elastické pásy se suchým zipem |
| Hloubka | 19,5 cm |
| Typ produktu | GelFit™ chrániče kolen |
Katalogy ToughBulid ke stažení
Výrobce
ToughBuilt
Označení výrobku
ToughBuilt Industries, Inc.
Parametry
VýrobceToughBuilt
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)

















.png)
