- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Síťové nářadí
- Úhlové brusky
- Milwaukee AGV 21-230 GEX/DMS, 2100 W 230 mm úhlová bruska
Milwaukee AGV 21-230 GEX/DMS, 2100 W 230 mm úhlová bruska
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee AGV 21-230 GEX/DMS, 2100 W 230 mm úhlová bruskaCentrální sklad 4-10 dnů12 280,00 CZK/ ks10 148,76 CZK bez DPH
Milwaukee AGV 21-230 GEX/DMS, 2100 W 230 mm úhlová bruska
Výkonná úhlová bruska s 2100 W motorem a antivibrační technologií pro dlouhodobou práci. Autobalancer a systém AVS významně snižují vibrace a zátěž na operátora. Otočné hlavní madlo zablokované v sedmi polohách zajišťuje komfortní manipulaci.
Popis produktu
Úhlová bruska Milwaukee AGV 21-230 GEX/DMS je vybavena výkonným motorem PROTECTOR 2100 W s epoxidovou pryskyřicí chránící vinutí a statoru. Tento design výrazně prodlužuje životnost nářadí a zajišťuje spolehlivost i při intenzivní práci.
Autobalancer automaticky vyrovnává nevýváhu kotouče a snižuje vibrace vznikající během provozu. Systém AVS (antivibrační systém) umístěný na krytu motoru a přídavném madle výrazně zmenšuje vliv vibrací na zdraví obsluhy a zvyšuje pohodlí práce.
Bruska je vybavena FIXTEC maticí pro rychlou a snadnou výměnu kotouče bez dalšího nářadí. Měkký rozběh chrání nářadí a usnadňuje zahajování práce. Rychloupínací kryt je odolný proti prasknutí. Hlavní madlo lze otáčet a zablokovat v sedmi polohách pro optimální nastavení polohy. Automaticky odpojitelné uhlíky zajišťují bezpečný provoz. Součástí je gumový kabel o délce 4 m.
Klíčové vlastnosti
- Výkonný motor PROTECTOR 2100 W s epoxidovou pryskyřicí chránící vinutí
- Autobalancer značně snižuje vibrace nevyváženého kotouče
- Antivibrační systém AVS na krytu motoru a přídavném madle
- Otočné hlavní madlo zablokované v sedmi polohách
- Měkký rozběh pro ochranu nářadí
- FIXTEC matice pro rychlou výměnu kotouče
- Rychloupínací kryt odolný proti prasknutí
- Automaticky odpojitelné uhlíky
- Gumový kabel o délce 4 m
- Deadman spínač pro bezpečnost
Technické parametry
| Příkon | 2100 W |
| Počet otáček bez zatížení | 6600 ot./min |
| Průměr kotouče | 230 mm |
| Max. hloubka řezání | 68 mm |
| Závit hřídele | M14 |
| Hmotnost | 5,5 kg |
| FIXTEC matice | Ano |
| Deadman spínač | Ano |
| Funkce Line lock out | Ne |
| Autobalancer | Ano |
| AVS antivibrační systém | Ano |
| Otočná hlavní rukojeť | Ano |


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







