- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee Hex-LOK Šestihranné závitové očko M8 × 1,25 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Hex-LOK Šestihranné závitové očko M8 × 1,25 mmCentrální sklad 4-10 dnů101,06 CZK/ ks83,52 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee 4932500616 – Šestihranné závitové oko M8 × 1,25 mm
Šestihranné závitové oko Milwaukee o velikosti M8 × 1,25 mm slouží k vytváření i opravám metrických závitů. Vyrobeno je z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou z černého oxidu pro vysokou odolnost a dlouhou životnost.
Popis produktu
Závitové oko M8 × 1,25 mm je precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů. Je určeno pro práci s kovovými materiály, včetně mosazi, hliníku, měkké oceli a dalších. Jasně označená počáteční strana usnadňuje nasazení při řezání závitů a odolné laserové značení zajišťuje jasně čitelné označení rozměru.
Šestihranný tvar umožňuje pohodlné použití s rukojetí MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1, určenou pro řezání závitů. Povrchová úprava z černého oxidu zvyšuje odolnost proti korozi a vysokouhlíková ocel přispívá k dlouhé životnosti nástroje. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje použití s řeznou kapalinou.
Klíčové vlastnosti
- Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů
- Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení
- Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi
- Vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost
- Jasně označená počáteční strana pro snadnější nasazení
- Kompatibilní s rukojetí MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1
- Vhodné pro mosaz, hliník, měkkou ocel a další kovy
- Pro nejlepší výsledky používejte s řeznou kapalinou
Obsah balení
- 1× šestihranné závitové oko M8 × 1,25 mm
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500616 |
| EAN kód | 4058546619183 |
| Typ | Metrické šestihranné závitové oko |
| Velikost závitu | M8 × 1,25 mm |
| Materiál | Vysokouhlíková ocel |
| Povrchová úprava | Černý oxid |
| Kompatibilita | MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1 |
| Hmotnost | 0,099 kg |
| Čistá hmotnost produktu | 0,025 kg |
| Ks v balení | 1 |
| Rozměry kartonu (Š × V × D) | 72 × 98 × 10 mm |
| Množství v master kartonu | 126 ks |
| Precizní opracování | Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů |
| Laserové značení | Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení |
| Odolnost | Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi a vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost |
| Počáteční strana | Jasně označená počáteční strana pro snadnější nasazení při řezání závitů |
| Kompatibilita s rukojetí | Kompatibilní s rukojetí MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1 pro řezání závitů |
| Materiály k obrábění | Určeno pro práci s kovovými materiály, včetně mosazi, hliníku, měkké oceli a dalších |
| Použití | Šestihranná závitová oka lze použít k vytváření nebo opravám závitů |
| Doporučení | Pro dosažení nejlepších výsledků používejte s řeznou kapalinou |
| Dostupné velikosti | M3 (0,50 mm, 0,60 mm), M4 (0,70 mm, 0,75 mm), M5 (0,80 mm, 0,90 mm), M6 (1,00 mm), M7 (1,00 mm), M8 (1,00 mm, 1,25 mm), M9 (1,00 mm, 1,25 mm), M10 (1,00 mm, 1,25 mm, 1,50 mm), M11 (1,50 mm), M12 (1,25 mm, 1,50 mm, 1,75 mm), M14 (1,50 mm) |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







