- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee Hex-LOK Šestihranné závitové oko M4 × 0,70 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Hex-LOK Šestihranné závitové oko M4 × 0,70 mmCentrální sklad 4-10 dnů101,06 CZK/ ks83,52 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee 4932500610 – Šestihranné závitové oko M4×0,70 mm (HEX)
Šestihranné závitové oko Milwaukee v rozměru M4×0,70 mm slouží k vytváření a opravám metrických závitů v kovových materiálech. Precizně opracovaný nástroj z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou z černého oxidu zajišťuje čisté a přesné závity i vysokou odolnost proti korozi.
Popis produktu
Závitové oko Milwaukee M4×0,70 mm je určeno pro řezání a opravu závitů v kovových materiálech, včetně mosazi, hliníku a měkké oceli. Šestihranný tvar umožňuje pohodlné upnutí a přenos krouticího momentu, jasně označená počáteční strana usnadňuje nasazení při zahájení řezání.
Nástroj je vyroben z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou z černého oxidu pro dlouhou životnost a ochranu proti korozi. Odolné laserové značení zaručuje trvale čitelné označení velikosti i stoupání závitu.
Závitové oko je kompatibilní s rukojetí MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1 pro řezání závitů. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat s řeznou kapalinou.
Klíčové vlastnosti
- Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů
- Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení
- Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi
- Vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost
- Jasně označená počáteční strana pro snadnější nasazení při řezání závitů
- Kompatibilní s rukojetí MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1
- Určeno pro práci s kovovými materiály – mosaz, hliník, měkká ocel a další
- Šestihranná závitová oka lze použít k vytváření i opravám závitů
- Pro dosažení nejlepších výsledků používejte s řeznou kapalinou
Obsah balení
- 1× šestihranné závitové oko Milwaukee M4×0,70 mm (HEX)
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500610 |
| EAN kód | 4058546619121 |
| Typ | Metrické šestihranné závitové oko (HEX) |
| Varianta | M4×0,70 mm |
| Charakteristika produktu | Šestihranné závitové oko M4–0,70 mm |
| Materiál | Vysokouhlíková ocel |
| Povrchová úprava | Černý oxid |
| Kompatibilita | Rukojeť MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1 |
| Hmotnost (produkt) | 0,026 kg |
| Hmotnost s obalem | 0,035 kg |
| Ks. v balení | 1 |
| Rozměry kartonu (d × š × v) | 10,0 × 72,0 × 98,0 mm |
| Množství v Master kartonu | 126 ks |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







