- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee Hex-LOK Upínací pouzdro s T-rukojetí pro závitníky ¼″–½″
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Hex-LOK Upínací pouzdro s T-rukojetí pro závitníky ¼″–½″Centrální sklad 4-10 dnů721,83 CZK/ ks596,55 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee 4932500628 – Držák závitníků s T-rukojetí
Šestihranné upínací pouzdro pro závitníky kompatibilní s rukojetí Hex-LOK™ 2 v 1, doplněné o nastavitelnou T-rukojeť. Přední čelist pojme závitníky do velikosti 1/4″, zapuštěná čelist závitníky 1/4″ až 1/2″. Celokovová konstrukce zajišťuje vysokou odolnost při řezání závitů.
Popis produktu
Držák závitníků Milwaukee 4932500628 kombinuje šestihranné upínací pouzdro kompatibilní s rukojetí Hex-LOK™ 2 v 1 a praktickou T-rukojeť, kterou lze zasunout nebo vysunout. Díky tomu je možné řezat závity i v úzkých prostorech a v případě potřeby přenastavit rukojeť pro dosažení větší páky.
Pouzdro disponuje dvěma čelistmi – přední pro závitníky do velikosti 1/4″ a zapuštěnou pro závitníky 1/4″ – 1/2″. Nastavitelný držák pevně fixuje závitník bez vůle a zajišťuje plynulý chod při řezání.
Rýhovaný povrch umožňuje snadné uchopení a pevné utažení objímky. Čelisti jsou vyrobeny celokovově, což přináší vysokou odolnost i při zátěžovém použití.
Klíčové vlastnosti
- Šestihranný tvar kompatibilní s rukojetí Hex-LOK™ 2 v 1 pro řezání závitů
- T-rukojeť lze zasunout nebo vysunout pro práci v úzkých prostorech
- Přední čelist určená pro závitníky do velikosti 1/4″
- Zapuštěná čelist určená pro závitníky velikosti 1/4″ – 1/2″
- Rýhovaný povrch pro snadné uchopení a utažení objímky
- Nastavitelný držák pevně fixuje závitníky pro plynulé řezání bez vůle
- T-rukojeť lze přenastavit pro dosažení větší páky
- Celokovová konstrukce čelistí pro mimořádnou odolnost
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500628 |
| EAN kód | 4058546619305 |
| Typ | Tap Collet |
| Varianta | Tap Collet for Taps & T Handle Bar |
| Charakteristika produktu | Držák závitníků s T-rukojetí |
| Rozsah přední čelisti | do 1/4″ |
| Rozsah zapuštěné čelisti | 1/4″ – 1/2″ |
| Kompatibilita | rukojeť Hex-LOK™ 2 v 1 |
| Konstrukce čelistí | celokovová |
| Hmotnost | 0,799 kg |
| Hmotnost (čistá) | 0,288 kg |
| Hmotnost (brutto) | 0,298 kg |
| Ks v balení | 2 |
| Množství v master kartonu | 30 ks |
| Rozměry kartonu (D × Š × V) | 40 × 48 × 190 mm |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)










