- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee HEX Šestihranné závitové očko M3 × 0,50 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee HEX Šestihranné závitové očko M3 × 0,50 mmCentrální sklad 4-10 dnů101,06 CZK/ ks83,52 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee 4932500609 – Šestihranné závitové oko M3 × 0,50 mm
Šestihranné závitové oko Milwaukee o velikosti M3 × 0,50 mm slouží k vytváření i opravám metrických závitů. Vyrobeno z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou z černého oxidu pro odolnost proti korozi. Kompatibilní s rukojetí MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1.
Popis produktu
Šestihranné závitové oko M3 × 0,50 mm je precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů. Tělo z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou z černého oxidu zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost proti korozi.
Oko je určeno pro práci s kovovými materiály, včetně mosazi, hliníku a měkké oceli. Jasně označená počáteční strana usnadňuje nasazení při řezání závitu, odolné laserové značení zaručuje trvalou čitelnost rozměru. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použití řezné kapaliny.
Šestihranný profil umožňuje upnutí v rukojeti MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1 nebo v běžných klíčích pro řezání závitů.
Klíčové vlastnosti
- Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů
- Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení
- Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi
- Vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost
- Jasně označená počáteční strana pro snadnější nasazení při řezání závitů
- Kompatibilní s rukojetí MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1 pro řezání závitů
- Určeno pro práci s kovovými materiály, včetně mosazi, hliníku, měkké oceli a dalších
- Šestihranný profil pro vytváření nebo opravy závitů
- Pro nejlepší výsledky používejte s řeznou kapalinou
Obsah balení
- 1× Šestihranné závitové oko M3 × 0,50 mm
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500609 |
| EAN kód | 4058546619114 |
| Typ | Metrické šestihranné závitové oko |
| Varianta | M3 × 0,50 mm |
| Velikost závitu | M3 |
| Stoupání závitu | 0,50 mm |
| Materiál | Vysokouhlíková ocel |
| Povrchová úprava | Černý oxid |
| Kompatibilita | Rukojeť MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1 |
| Hmotnost (produkt) | 0,027 kg |
| Hmotnost (produkt + balení) | 0,036 kg |
| Ks. v balení | 1 |
| Rozměry kartonu (D × Š × V) | 10,0 × 72,0 × 98,0 mm |
| Množství za Master karton | 126 ks |
| Dostupné velikosti řady | M3 (0,50; 0,60), M4 (0,70; 0,75), M5 (0,80; 0,90), M6 (1,00), M7 (1,00), M8 (1,00; 1,25), M9 (1,00; 1,25), M10 (1,00; 1,25; 1,50), M11 (1,50), M12 (1,25; 1,50; 1,75), M14 (1,50) mm |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







