- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee HEX Závitové očko M12 × 1,25 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee HEX Závitové očko M12 × 1,25 mmCentrální sklad 4-10 dnů101,06 CZK/ ks83,52 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee 4932500626 – Šestihranné závitové oko M12 × 1,25 mm
Slouží k vytváření a opravám metrických vnějších závitů M12 se stoupáním 1,25 mm. Šestihranný tvar umožňuje použití s rukojetí MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1 i s běžnými klíči. Vyrobeno z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou z černého oxidu pro odolnost proti korozi.
Popis produktu
Metrické šestihranné závitové oko M12 × 1,25 mm je určeno pro řezání nových a opravu poškozených vnějších závitů. Materiál z vysokouhlíkové oceli v kombinaci s povrchovou úpravou z černého oxidu zajišťuje dlouhou životnost a ochranu proti korozi.
Oko je precizně opracováno pro vytváření čistých a přesných závitů. Odolné laserové značení zaručuje jasnou čitelnost rozměru i po dlouhodobém používání a jasně označená počáteční strana usnadňuje nasazení při řezání. Nástroj je vhodný pro práci s kovovými materiály včetně mosazi, hliníku a měkké oceli.
Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat řeznou kapalinu. Kompatibilní s rukojetí MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1.
Klíčové vlastnosti
- Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů
- Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení
- Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi
- Vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost
- Jasně označená počáteční strana pro snadnější nasazení při řezání závitů
- Kompatibilní s rukojetí MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1 pro řezání závitů
- Určeno pro práci s kovovými materiály, včetně mosazi, hliníku, měkké oceli a dalších
- Šestihranná závitová oka lze použít k vytváření nebo opravám závitů
- Pro dosažení nejlepších výsledků používejte s řeznou kapalinou
Obsah balení
- 1× šestihranné závitové oko M12 × 1,25 mm
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500626 |
| EAN kód | 4058546619282 |
| Typ | Metrické šestihranné závitové oko |
| Varianta | M12 × 1,25 mm HEX |
| Velikost závitu | M12 |
| Stoupání závitu | 1,25 mm |
| Materiál | Vysokouhlíková ocel |
| Povrchová úprava | Černý oxid |
| Hmotnost (produkt) | 0,022 kg |
| Hmotnost (s balením) | 0,031 kg |
| Ks v balení | 1 |
| Rozměry balení (D × Š × V) | 10 × 73 × 98 mm |
| Množství v Master kartonu | 126 ks |
| Přesnost závitu | Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů |
| Značení | Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení |
| Materiálové provedení | Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi a vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost |
| Počáteční strana | Jasně označená počáteční strana pro snadnější nasazení při řezání závitů |
| Kompatibilita | Kompatibilní s rukojetí MILWAUKEE® Hex-LOK™ 2 v 1 pro řezání závitů |
| Použití na materiály | Určeno pro práci s kovovými materiály, včetně mosazi, hliníku, měkké oceli a dalších |
| Funkce | Šestihranná závitová oka lze použít k vytváření nebo opravám závitů |
| Doporučení | Pro dosažení nejlepších výsledků používejte s řeznou kapalinou |
| Dostupné velikosti | M3 (0,50 mm, 0,60 mm), M4 (0,70 mm, 0,75 mm), M5 (0,80 mm, 0,90 mm), M6 (1,00 mm), M7 (1,00 mm), M8 (1,00 mm, 1,25 mm), M9 (1,00 mm, 1,25 mm), M10 (1,00 mm, 1,25 mm, 1,50 mm), M11 (1,50 mm), M12 (1,25 mm, 1,50 mm, 1,75 mm), M14 (1,50 mm) |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







