- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Ostatní
- Frézy na dřevo
- Milwaukee Vrták na miskové panty stopka 8 mm – ⌀25 mm
Milwaukee Vrták na miskové panty stopka 8 mm – ⌀25 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Vrták na miskové panty stopka 8 mm – ⌀25 mmCentrální sklad 4-10 dnů790,96 CZK/ ks653,69 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee 4932501043 – Vrták na miskové panty ⌀ 25 mm, stopka 8 mm
Vrtá přesné otvory pro kruhové (miskové) panty díky čtyřem tvrdokovovým břitům a středovému hrotu pro přesné ustavení. Pravotočivé provedení se stopkou 8 mm a průměrem 25 mm je určeno pro práci se dřevem, MDF a laminovanými deskami.
Popis produktu
Vrták Milwaukee S8 Can Cutter 25 mm je určen pro vyvrtávání otvorů pro kruhové (miskové) panty. Díky čtyřem tvrdokovovým břitům se středovým hrotem zajišťuje přesné ustavení a čistý řez.
Vrták je vhodný pro měkké i tvrdé dřevo, MDF a laminované desky. Celková délka činí 60 mm, průměr upnutí stopky je 8 mm.
Klíčové vlastnosti
- Čtyři tvrdokovové břity se středovým hrotem pro přesné ustavení
- Pravotočivé provedení
- Použití: vyvrtávání otvorů pro kruhové (miskové) panty
- Vhodné pro měkké i tvrdé dřevo, MDF a laminované desky
Obsah balení
- 1× vrták na miskové panty S8 Can Cutter ⌀ 25 mm
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932501043 |
| EAN kód | 4058546623456 |
| Průměr ⌀ (mm) | 25 |
| Celková délka (mm) | 60 |
| Průměr upnutí (mm) | 8 |
| Vhodné materiály | Dřevo |
| Ks v balení | 1 |
| Hmotnost | 0,079 kg |
| Země původu | IT |
| Typ | Hinge boring bits |
| Varianta | Rtr B. S8 Hinge Boring 25mm - 1 pc |
| Hrubá hmotnost (produkt + balení) | 0,094 kg |
| Čistá hmotnost (pouze produkt) | 0,046 kg |
| Rozměry kartonu (d × š × v) | 40 × 40 × 110 mm |
| Množství v Master kartonu | 10 ks |
| Charakteristika produktu | Vrták na miskové panty, stopka 8 mm, průměr 25 mm – 1 ks |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







