- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M10 × 1,25 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M10 × 1,25 mmCentrální sklad 4-10 dnů109,72 CZK/ ks90,68 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee 4932500599 – Závitník s přímými drážkami M10×1,25 mm, typ Plug
Slouží k řezání a opravám průchozích metrických závitů M10×1,25 mm v kovových materiálech. Vyroben z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou z černého oxidu pro odolnost proti korozi a dlouhou životnost.
Popis produktu
Ruční závitník Milwaukee s přímými drážkami v provedení Plug je určen pro řezání průchozích závitů velikosti M10×1,25 mm. Precizní opracování zajišťuje vytváření a opravy čistých a přesných závitů, odolné laserové značení garantuje jasně čitelnou identifikaci i po opakovaném použití.
Závitník je určen pro práci s kovovými materiály včetně měkké oceli, mosazi a hliníku. Hranatá stopka je kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje použití s řeznou kapalinou.
Ruční závitníky nejsou doporučeny pro použití s elektrickým nářadím.
Klíčové vlastnosti
- Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů
- Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení
- Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi
- Vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost
- Přímé drážky pro nejběžnější aplikace při řezání závitů
- Typ Plug – pro řezání průchozích závitů
- Hranatá stopka kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků
- Určeno pro měkkou ocel, mosaz a hliník
- Pro nejlepší výsledky používejte s řeznou kapalinou
Obsah balení
- 1× závitník Milwaukee M10×1,25 mm, přímé drážky, typ Plug
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500599 |
| EAN kód | 4058546619015 |
| Typ | Metrický závitník s přímými drážkami, Plug |
| Varianta | M10×1,25 mm |
| Charakteristika produktu | Závitník s přímými drážkami, typ Plug, M10–1,25 mm |
| Materiál | Vysokouhlíková ocel s povrchovou úpravou z černého oxidu |
| Kategorie | Ruční nářadí – Řezání a závitování |
| Hmotnost | 0,099 kg |
| Ks v balení | 1 |
| Rozměry kartonu (D׊×V) | 47 × 146 × 9 mm |
| Čistá hmotnost produktu | 0,02 kg |
| Brutto hmotnost (produkt + balení) | 0,03 kg |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







