- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M12 × 1,75 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M12 × 1,75 mmCentrální sklad 4-10 dnů121,27 CZK/ ks100,22 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee závitník s přímými drážkami M12 × 1,75 mm, typ Plug
Řeže přesné průchozí metrické závity M12 se stoupáním 1,75 mm v kovových materiálech. Precizně opracovaný závitník z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou z černého oxidu zajišťuje odolnost proti korozi a dlouhou životnost. Hranatá stopka je kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků.
Popis produktu
Ruční závitník Milwaukee je určen pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů M12 se stoupáním 1,75 mm. Konstrukce s přímými drážkami pokrývá nejběžnější aplikace při řezání závitů a typ Plug je vhodný pro řezání průchozích závitů.
Závitník je vyroben z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou z černého oxidu, která zvyšuje odolnost proti korozi. Odolné laserové značení zajišťuje trvale čitelné označení rozměru. Nástroj je určen pro práci s kovovými materiály včetně měkké oceli, mosazi a hliníku.
Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použití řezné kapaliny. Ruční závitníky nejsou určeny pro použití s elektrickým nářadím.
Klíčové vlastnosti
- Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů
- Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení
- Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi
- Vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost
- Závitník s přímými drážkami pro nejběžnější aplikace při řezání závitů
- Hranatá stopka kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků
- Typ Plug určen pro řezání průchozích závitů
- Vhodné pro měkkou ocel, mosaz a hliník
- Pro nejlepší výsledky používejte s řeznou kapalinou
- Není doporučeno pro použití s elektrickým nářadím
Obsah balení
- 1× závitník Milwaukee M12 × 1,75 mm, přímé drážky, typ Plug
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500602 |
| EAN kód | 4058546619046 |
| Typ | Metrický závitník s přímými drážkami, Plug |
| Velikost závitu | M12 |
| Stoupání závitu | 1,75 mm |
| Materiál | Vysokouhlíková ocel |
| Povrchová úprava | Černý oxid |
| Typ stopky | Hranatá |
| Vhodné materiály | Měkká ocel, mosaz, hliník |
| Hmotnost | 0,099 kg |
| Čistá hmotnost produktu | 0,032 kg |
| Ks. v balení | 1 |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







