- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M14 × 2,0 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M14 × 2,0 mmCentrální sklad 4-10 dnů138,59 CZK/ ks114,54 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee závitník M14×2,0 mm s přímými drážkami, typ Plug
Určen pro řezání průchozích závitů M14 se stoupáním 2,0 mm v kovových materiálech. Přímé drážky pokrývají nejběžnější závitovací aplikace, hranatá stopka je kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků.
Popis produktu
Ruční závitník Milwaukee s přímými drážkami v provedení Plug je precizně opracován pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů. Vyroben je z vysokouhlíkové oceli a opatřen povrchovou úpravou z černého oxidu, která zvyšuje odolnost proti korozi a prodlužuje životnost nástroje.
Závitník je určen pro práci s kovovými materiály včetně měkké oceli, mosazi a hliníku. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použití společně s řeznou kapalinou. Odolné laserové značení zajišťuje jasně čitelné označení velikosti i po dlouhodobém používání.
Ruční závitníky nejsou doporučeny pro použití s elektrickým nářadím.
Klíčové vlastnosti
- Velikost závitu: M14 × 2,00 mm
- Typ: Plug – pro řezání průchozích závitů
- Přímé drážky pro nejběžnější závitovací aplikace
- Materiál: vysokouhlíková ocel
- Povrchová úprava: černý oxid odolný proti korozi
- Odolné laserové značení
- Hranatá stopka kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků
- Vhodné pro měkkou ocel, mosaz a hliník
- Doporučeno použití s řeznou kapalinou
Obsah balení
- 1× závitník Milwaukee M14×2,0 mm s přímými drážkami, typ Plug
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500607 |
| EAN kód | 4058546619091 |
| Označení | M14-2,0 mm přímý náběh |
| Typ | Závitník s přímými drážkami, typ Plug |
| Velikost závitu | M14 × 2,00 mm |
| Materiál | Vysokouhlíková ocel |
| Povrchová úprava | Černý oxid |
| Kategorie | Ruční nářadí – Řezání a závitování |
| Hmotnost (produkt) | 0,05 kg |
| Hmotnost (s balením) | 0,099 kg |
| Ks v balení | 1 |
| Rozměry balení (V × Š × D) | 145 × 47 × 13 mm |
| Množství v Master kartonu | 90 ks |
| Přesné závity | Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů |
| Značení | Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení |
| Odolnost | Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi a vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost. |
| Drážky | Závitník s přímými drážkami určený pro nejběžnější aplikace při řezání závitů |
| Stopka | Hranatá stopka je kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků |
| Typ Plug | Závitník typu Plug je určen pro řezání průchozích závitů |
| Vhodné materiály | Určeno pro práci s kovovými materiály, včetně měkké oceli, mosazi a hliníku |
| Použití | Ruční závitníky nejsou doporučeny pro použití s elektrickým nářadím |
| Doporučení | Pro dosažení nejlepších výsledků používejte s řeznou kapalinou |
| Dostupné velikosti | Dostupné velikosti: M3 (0,50 mm, 0,60 mm), M4 (0,70 mm, 0,75 mm), M5 (0,80 mm, 0,90 mm), M6 (1,00 mm), M7 (1,00 mm), M8 (1,00 mm, 1,25 mm), M9 (1,00 mm, 1,25 mm), M10 (1,00 mm, 1,25 mm, 1,50 mm), M11 (1,50 mm), M12 (1,25 mm, 1,50 mm, 1,75 mm), M14 (1,25 mm, 1,50 mm, 2,00 mm). |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







