- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M4 × 0,75 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M4 × 0,75 mmCentrální sklad 4-10 dnů77,96 CZK/ ks64,43 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee 4932500589 – Závitník s přímými drážkami M4×0,75 mm, typ Plug
Ruční závitník typu Plug s přímými drážkami pro řezání průchozích metrických závitů M4×0,75 mm. Vyroben z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou z černého oxidu pro odolnost proti korozi a dlouhou životnost. Hranatá stopka je kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků.
Popis produktu
Závitník Milwaukee M4×0,75 mm je precizně opracován pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů. Konstrukce s přímými drážkami je určena pro nejběžnější aplikace při řezání závitů a typ Plug je optimalizován pro řezání průchozích závitů.
Materiál z vysokouhlíkové oceli v kombinaci s povrchovou úpravou z černého oxidu zajišťuje vysokou odolnost proti korozi i opotřebení. Odolné laserové značení garantuje trvale čitelné označení velikosti závitu.
Závitník je určen pro práci s kovovými materiály včetně měkké oceli, mosazi a hliníku. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat s řeznou kapalinou.
Klíčové vlastnosti
- Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů
- Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení
- Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi
- Vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost
- Závitník s přímými drážkami pro nejběžnější aplikace při řezání závitů
- Hranatá stopka kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků
- Typ Plug určený pro řezání průchozích závitů
- Pro práci s kovovými materiály – měkká ocel, mosaz, hliník
- Ruční závitníky nejsou doporučeny pro použití s elektrickým nářadím
- Pro dosažení nejlepších výsledků používejte s řeznou kapalinou
Obsah balení
- 1× závitník Milwaukee M4×0,75 mm s přímými drážkami, typ Plug
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500589 |
| EAN kód | 4058546618919 |
| Typ | Metrický závitník s přímými drážkami, typ Plug |
| Varianta | M4×0,75 mm |
| Charakteristika produktu | Závitník s přímými drážkami, typ Plug, M4–0,75 mm |
| Model | Metrické závitníky s přímými drážkami |
| Materiál | Vysokouhlíková ocel |
| Povrchová úprava | Černý oxid |
| Určení | Měkká ocel, mosaz, hliník |
| Stopka | Hranatá – kompatibilní se standardními držáky závitníků |
| Hmotnost | 0,099 kg |
| Hmotnost netto | 0,005 kg |
| Ks. v balení | 1 |
| Kategorie | Ruční nářadí – Řezání a závitování |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







