- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M5 × 0,90 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M5 × 0,90 mmCentrální sklad 4-10 dnů83,73 CZK/ ks69,20 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee 4932500590 – Závitník M5×0,90 mm s přímými drážkami, typ Plug
Precizně opracovaný ruční závitník Milwaukee pro vytváření a opravy čistých závitů M5 se stoupáním 0,90 mm. Provedení typu Plug s přímými drážkami je určeno pro řezání průchozích závitů v kovových materiálech.
Popis produktu
Závitník Milwaukee M5×0,90 mm je vyroben z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou černým oxidem, která zajišťuje odolnost proti korozi i dlouhou životnost. Přímé drážky jsou určeny pro nejběžnější aplikace při řezání závitů a umožňují snadné odvádění třísek.
Hranatá stopka je kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků. Typ Plug je určen pro řezání průchozích závitů v měkké oceli, mosazi a hliníku. Odolné laserové značení zajišťuje jasně čitelné označení i po delším používání.
Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje použití s řeznou kapalinou. Ruční závitníky nejsou určeny pro použití s elektrickým nářadím.
Klíčové vlastnosti
- Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů
- Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení
- Povrchová úprava černým oxidem pro odolnost proti korozi
- Vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost
- Přímé drážky pro nejběžnější aplikace řezání závitů
- Hranatá stopka kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků
- Typ Plug určený pro řezání průchozích závitů
- Vhodné pro měkkou ocel, mosaz a hliník
- Pro nejlepší výsledky používejte s řeznou kapalinou
Obsah balení
- 1× závitník Milwaukee M5×0,90 mm, typ Plug, s přímými drážkami
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500590 |
| EAN kód | 4058546618926 |
| Typ závitníku | Plug (průchozí závity) |
| Provedení drážek | Přímé drážky |
| Velikost závitu | M5 |
| Stoupání závitu | 0,90 mm |
| Materiál | Vysokouhlíková ocel |
| Povrchová úprava | Černý oxid |
| Tvar stopky | Hranatá |
| Vhodné materiály | Měkká ocel, mosaz, hliník |
| Hmotnost | 0,099 kg |
| Čistá hmotnost produktu | 0,005 kg |
| Hrubá hmotnost (vč. balení) | 0,015 kg |
| Ks. v balení | 1 |
| Rozměry kartonu (D × Š × V) | 47,0 × 146,0 × 8,0 mm |
| Množství za Master karton | 135 ks |
| Dostupné velikosti řady | M3 (0,50; 0,60 mm), M4 (0,70; 0,75 mm), M5 (0,80; 0,90 mm), M6 (1,00 mm), M7 (1,00 mm), M8 (1,00; 1,25 mm), M9 (1,00; 1,25 mm), M10 (1,00; 1,25; 1,50 mm), M11 (1,50 mm), M12 (1,25; 1,50; 1,75 mm), M14 (1,25; 1,50; 2,00 mm) |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







