- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M7 × 1,00 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M7 × 1,00 mmCentrální sklad 4-10 dnů92,40 CZK/ ks76,36 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee závitník s přímými drážkami M7×1,00 mm – typ Plug
Řeže čisté a přesné průchozí závity v kovových materiálech. Závitník s přímými drážkami v provedení Plug a hranatou stopkou je kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků. Vysokouhlíková ocel s povrchovou úpravou z černého oxidu zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti korozi.
Popis produktu
Ruční závitník Milwaukee M7–1,00 mm je precizně opracovaný nástroj pro vytváření a opravy závitů. Provedení typu Plug s přímými drážkami je určeno pro nejběžnější aplikace při řezání průchozích závitů a pokrývá tak většinu standardních úloh při závitování.
Tělo je vyrobeno z vysokouhlíkové oceli a opatřeno povrchovou úpravou z černého oxidu, která zvyšuje odolnost proti korozi. Odolné laserové značení zajišťuje jasně čitelnou identifikaci rozměru i v náročných podmínkách. Závitník je vhodný pro práci s měkkou ocelí, mosazí a hliníkem.
Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použití řezné kapaliny. Ruční závitníky nejsou určeny pro nasazení v elektrickém nářadí.
Klíčové vlastnosti
- Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů
- Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení
- Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi
- Vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost
- Přímé drážky pro nejběžnější aplikace při řezání závitů
- Hranatá stopka kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků
- Typ Plug určený pro řezání průchozích závitů
- Vhodné pro měkkou ocel, mosaz a hliník
- Pro nejlepší výsledky používejte s řeznou kapalinou
- Není doporučeno použití v elektrickém nářadí
Obsah balení
- 1× ruční závitník Milwaukee M7×1,00 mm, typ Plug
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500593 |
| EAN kód | 4058546618957 |
| Označení | M7–1,00 mm přímý závitník, typ Plug |
| Typ závitníku | Přímé drážky, typ Plug |
| Velikost závitu | M7 |
| Stoupání závitu | 1,00 mm |
| Materiál | Vysokouhlíková ocel |
| Povrchová úprava | Černý oxid |
| Typ stopky | Hranatá |
| Vhodné materiály | Měkká ocel, mosaz, hliník |
| Určení | Řezání průchozích závitů |
| Hmotnost | 0,099 kg |
| Čistá hmotnost produktu | 0,009 kg |
| Hrubá hmotnost (produkt + balení) | 0,019 kg |
| Ks v balení | 1 |
| Rozměry kartonu (D׊×V) | 47 × 146 × 8 mm |
| Množství v Master kartonu | 135 ks |
| Dostupné velikosti řady | M3 (0,50 mm, 0,60 mm), M4 (0,70 mm, 0,75 mm), M5 (0,80 mm, 0,90 mm), M6 (1,00 mm), M7 (1,00 mm), M8 (1,00 mm, 1,25 mm), M9 (1,00 mm, 1,25 mm), M10 (1,00 mm, 1,25 mm, 1,50 mm), M11 (1,50 mm), M12 (1,25 mm, 1,50 mm, 1,75 mm), M14 (1,25 mm, 1,50 mm, 2,00 mm) |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







