- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M8 × 1,25 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M8 × 1,25 mmCentrální sklad 4-10 dnů98,17 CZK/ ks81,13 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee závitník M8×1,25 mm s přímými drážkami, typ Plug
Vyrobeno z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou z černého oxidu pro odolnost proti korozi a dlouhou životnost. Závitník typu Plug s přímými drážkami určený pro řezání průchozích závitů M8 se stoupáním 1,25 mm v kovových materiálech.
Popis produktu
Ruční závitník Milwaukee je precizně opracován pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů. Provedení s přímými drážkami je určeno pro nejběžnější aplikace při řezání závitů a poradí si s měkkou ocelí, mosazí i hliníkem.
Závitník je opatřen odolným laserovým značením pro jasně čitelné označení rozměru. Hranatá stopka je kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků, což umožňuje použití s běžným ručním vratidlem. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat s řeznou kapalinou.
Ruční závitníky nejsou doporučeny pro použití s elektrickým nářadím.
Klíčové vlastnosti
- Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů
- Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení
- Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi
- Vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost
- Přímé drážky pro nejběžnější aplikace při řezání závitů
- Hranatá stopka kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků
- Typ Plug — určeno pro řezání průchozích závitů
- Vhodné pro měkkou ocel, mosaz a hliník
- Pro dosažení nejlepších výsledků používejte s řeznou kapalinou
Obsah balení
- 1× závitník Milwaukee M8×1,25 mm, typ Plug, přímé drážky
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500594 |
| EAN kód | 4058546618964 |
| Typ | Metrický závitník s přímými drážkami, typ Plug |
| Velikost závitu | M8 |
| Stoupání | 1,25 mm |
| Materiál | Vysokouhlíková ocel |
| Povrchová úprava | Černý oxid |
| Tvar stopky | Hranatá |
| Vhodné materiály | Měkká ocel, mosaz, hliník |
| Hmotnost | 0,099 kg |
| Ks. v balení | 1 |
| Rozměry kartonu (V × Š × D) | 146 × 47 × 10 mm |
| Čistá hmotnost (bez balení) | 0,014 kg |
| Hrubá hmotnost (s balením) | 0,022 kg |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







