- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M9 × 1,00 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee Závitník s přímými drážkami Plug M9 × 1,00 mmCentrální sklad 4-10 dnů103,94 CZK/ ks85,90 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee závitník M9 × 1,00 mm s přímými drážkami, typ Plug
Určený pro řezání průchozích závitů M9 se stoupáním 1,00 mm v měkké oceli, mosazi a hliníku. Hranatá stopka je kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků a precizně opracovaný profil zajišťuje čisté a přesné závity.
Popis produktu
Ruční závitník Milwaukee M9-1,00 mm je vyroben z vysokouhlíkové oceli s povrchovou úpravou z černého oxidu pro odolnost proti korozi a delší životnost nástroje. Závitník s přímými drážkami je určen pro nejběžnější aplikace při řezání závitů a typ Plug je optimalizován pro řezání průchozích závitů.
Odolné laserové značení zajišťuje jasně čitelné označení i po dlouhodobém používání. Závitník je určen pro práci s kovovými materiály včetně měkké oceli, mosazi a hliníku. Ruční závitníky nejsou doporučeny pro použití s elektrickým nářadím; pro dosažení nejlepších výsledků používejte s řeznou kapalinou.
Klíčové vlastnosti
- Precizně opracováno pro vytváření a opravy čistých a přesných závitů
- Odolné laserové značení pro jasně čitelné označení
- Povrchová úprava z černého oxidu pro odolnost proti korozi
- Vysokouhlíková ocel pro dlouhou životnost
- Závitník s přímými drážkami pro nejběžnější aplikace při řezání závitů
- Hranatá stopka kompatibilní se všemi standardními držáky závitníků
- Typ Plug určený pro řezání průchozích závitů
- Pro práci s kovovými materiály včetně měkké oceli, mosazi a hliníku
- Pro nejlepší výsledky používejte s řeznou kapalinou
Obsah balení
- 1× závitník Milwaukee M9 × 1,00 mm, přímé drážky, typ Plug
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932500597 |
| EAN kód | 4058546618995 |
| Typ | Závitník s přímými drážkami, typ Plug |
| Velikost závitu | M9 × 1,00 mm |
| Materiál nástroje | Vysokouhlíková ocel |
| Povrchová úprava | Černý oxid |
| Stopka | Hranatá, kompatibilní se standardními držáky |
| Aplikace | Řezání průchozích závitů v kovových materiálech (měkká ocel, mosaz, hliník) |
| Hmotnost | 0,099 kg |
| Čistá hmotnost (bez balení) | 0,019 kg |
| Hrubá hmotnost (s balením) | 0,027 kg |
| Ks. v balení | 1 |
| Množství za Master karton | 105 ks |
| Rozměry Master kartonu (D × Š × V) | 10,0 × 47,0 × 146,0 mm |
| Dostupné velikosti řady | M3 (0,50 mm, 0,60 mm), M4 (0,70 mm, 0,75 mm), M5 (0,80 mm, 0,90 mm), M6 (1,00 mm), M7 (1,00 mm), M8 (1,00 mm, 1,25 mm), M9 (1,00 mm, 1,25 mm), M10 (1,00 mm, 1,25 mm, 1,50 mm), M11 (1,50 mm), M12 (1,25 mm, 1,50 mm, 1,75 mm), M14 (1,25 mm, 1,50 mm, 2,00 mm) |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







