- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Pracovní stoly/ kozy a ostatní
- Plastová zarážka PONY JORGENSEN Bench Dog pro skládací pracovní stůl -sada 4 ks
Plastová zarážka PONY JORGENSEN Bench Dog pro skládací pracovní stůl -sada 4 ks
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
Plastová zarážka PONY JORGENSEN Bench Dog pro skládací pracovní stůl -sada 4 ksSkladem Prodejna Rudná360,00 CZK/ ks297,52 CZK bez DPH
Detailní popis
Pomocí těchto zarážek od PONY JORGENSEN si snadno vytvoříte opěrný bod pro svorky na speciálně děrované pracovní desce. Jsou kompatibilní s pracovním upínacím stolem PONY JORGENSEN 2 v 1. Odolný ale lehký Bench Dog ideální pro menší projekty.

Vlastnosti plastových zarážek PONY JORGENSEN
✅ Praktické plastové zarážky - Bench Dog
✅ Prověřeno tisícovkami zákazníků v USA
✅ Odolný lehký plast s výstužemi
✅ Ideální pro pracovní skládací stůl PONY JORGENSEN
✅ Snadno aplikujete do připravených otvorů
✅ Materiál upnete mezi zarážku a svorku
✅ Robustní konstrukce
✅ Sada 4 kusů
✅ 2 velké a 2 malé zarážky
Parametry produktu:
| EAN: | 044295603010 |
|---|---|
| Rozměry - malé: | 55 x 40 x 30 mm |
| Rozměry - velké: | 131 x 107 x 41 mm |
| Průměr čepu: | 18,8 mm |
| Délka čepu: | 35 mm |
| Upínací síla: | do 136 kg |
| Materiál: | Plast |
| Kompatibilní s: | 8669 |
| Počet v balení: | 4 |
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)









