- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Pracovní stoly/ kozy a ostatní
- Skládací pracovní stůl PONY JORGENSEN s nastavitelnou výškou - plocha 787 × 635 mm + svorky
Skládací pracovní stůl PONY JORGENSEN s nastavitelnou výškou - plocha 787 × 635 mm + svorky
- Detailní popis
Skládací pracovní stůl PONY JORGENSEN s nastavitelnou výškou - plocha 787 × 635 mm + svorkyAktuálně nedostupné3 799,00 CZK/ ks3 139,67 CZK bez DPH
Přenosný pracovní stůl PONY JORGENSEN s truhlářskými svorkami je ideální pracovní plochou pro většinu kutilských projektů, ale i profesionálních řešení. Pro řezání, vrtání, broušení a další řemeslné práce. Stůl snadno složíte a získáte stabilní pracovní plochu nebo desku jednoduše sklopíte a získáte stavební kozu, která unese 454 kg. Vložením dvou trámků do žlábku spojíte dva stoly, na které umístíte OSB desku, získáte větší pracovní plochu.
Kompatibilní s těmito svorkami: s jednoručními svorkami DeWALT, Irwin, Bessey.
Vlastnosti pracovního stolu PONY JORGENSEN
✅ Multifunkční pracovní stůl
✅ Skládací a snadno přenositelný
✅ Robustní konstrukce
✅ Z odolného plastu a hliníku
✅ Pracovní výška 88,9 cm
✅ Maximální nosnost pracovního stolu 227 kg
✅ Maximální nosnost složené kozy 454 kg
✅ Pracovní plocha 787 × 635 mm
✅ Příslušenství je součástí balení
✅ 2 x 12'' svorka, 2 x bezpečnostní páska
✅ 2 x velká zarážka, 2 x malá zarážka
✅ Ideální na zahradu, chalupu i dílnu
✅ Kompatibilní s jednoručními svorkami DeWALT, Bessey, Irwin
| EAN: | 044295060011 |
|---|---|
| Max nosnost: | 227 / 454 kg |
| Pracovní výška: | 889 mm |
| Rozměry: | 787 x 635 x 812 mm |
| Při složení: | 670 x 787 x 141 mm |
| Příslušenství: | Součástí balení |
| Hmotnost: | 14,5 kg |
| Materiál: | Plast, hliník, ocel |
| Počet v balení: | 1 |


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)













