- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Pracovní stoly/ kozy a ostatní
- Skládací pracovní stůl PONY JORGENSEN s nastavitelnou výškou - plocha 787 × 635 mm
Skládací pracovní stůl PONY JORGENSEN s nastavitelnou výškou - plocha 787 × 635 mm
- Detailní popis
Skládací pracovní stůl PONY JORGENSEN s nastavitelnou výškou - plocha 787 × 635 mmSkladem Prodejna Rudná3 100,00 CZK/ ks2 561,98 CZK bez DPH
Přenosný pracovní stůl PONY JORGENSEN je ideální pracovní plochou pro většinu kutilkých projektů, ale i profesionálních řešení. Pro řezání, vrtání, broušení a další řemeslné práce. Stůl snadno složíte a získáte stabilní pracovní plochu nebo desku jednoduše sklopíte a máte z něj stavební kozu, která unese 454 kg. Vložením dvou trámků do žlábku spojíte dva stoly, na které umístíte OSB desku, získáte větší pracovní plochu.
Vlastnosti truhlářského svěráku PONY JORGENSEN
✅ Multifunkční pracovní stůl
✅ Skládací a snadno přenositelný
✅ Robustní konstrukce
✅ Z odolného plastu a hliníku
✅ Pracovní výška 812 mm
✅ Maximální nostnost pracovního stolu 227 kg
✅ Maximální nostnost složené kozy 454 kg
✅ Pracovní plocha 787 × 635 mm
✅ Ideální na zahradu, chalupu i dílnu
✅ Příslušenství není součástí balení
| EAN: | 044295600002 |
|---|---|
| Max nosnost: | 227 / 454 kg |
| Pracovní výška: | 812 mm |
| Rozměry: | 787 x 635 x 812 mm |
| Při složení: | 670 x 787 x 141 mm |
| Příslušenství: | Součástí balení |
| Hmotnost: | 12,8 kg |
| Materiál: | Plast, hliník, ocel |
| Počet v balení: | 1 |
| Vyrobeno v: | Čína |


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)













