- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Pracovní obuv
- Milwaukee AMT Náhradní tkaničky do obuvi ARMOURTRED černé 110 cm
Milwaukee AMT Náhradní tkaničky do obuvi ARMOURTRED černé 110 cm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee AMT Náhradní tkaničky do obuvi ARMOURTRED černé 110 cmCentrální sklad 4-10 dnů99,00 CZK/ ks81,82 CZK bez DPH
Detailní popis
Náhradní tkaničky Milwaukee ARMOURTRED™ – černé, 120 cm
Vhodné pro veškerou bezpečnostní obuv MILWAUKEE® ARMOURTRED™. Délka 120 cm je určena pro nízké modely ve velikostech 39–48. Dodáváno v černé barvě, 1 pár v balení.
Popis produktu
Náhradní tkaničky ARMOURTRED™ jsou přímou náhradou originálních tkaniček do bezpečnostní obuvi Milwaukee. Spolehlivě obnoví funkčnost a vzhled vaší pracovní obuvi.
Varianta o délce 120 cm je určena pro nízké modely ve velikostech 39–48. Tkaničky jsou dostupné v černé barvě.
Klíčové vlastnosti
- Náhradní tkaničky vhodné pro veškerou bezpečnostní obuv MILWAUKEE® ARMOURTRED™
- Délka 120 cm – vhodné pro všechny nízké modely ve velikostech 39–48
- Černá barva
- Určeno pro nízký střih obuvi
Obsah balení
- 1× pár tkaniček ARMOURTRED™ černé, 120 cm
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932501765 |
| EAN kód | 4058546644819 |
| Barva | černá |
| Délka | 110 cm |
| Typ obuvi | Nízký střih |
| Počet párů | 1 |
| Ks v balení | 1 |
| Hmotnost | 0,021 kg |
| Typ | AMT Lace |
| Varianta | AMT Lace Replacement Black Low Cut 110 cm |
| Použití | Náhradní tkaničky vhodné pro veškerou bezpečnostní obuv MILWAUKEE® ARMOURTRED™ |
| Délka 120 cm | Vhodné pro všechny nízké modely ve velikostech 39–48 |
| Délka 160 cm | Vhodné pro všechny kotníkové modely ve velikostech 39–48 |
| Délka 200 cm | Vhodné pro všechny vysoké modely ve velikostech 39–48 |
| Dostupnost barev | Dostupné v černé barvě |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







