- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Pracovní obuv
- Milwaukee ARMOURTRED Náhradní stélka do obuvi (42, 1 pár)
Milwaukee ARMOURTRED Náhradní stélka do obuvi (42, 1 pár)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee ARMOURTRED Náhradní stélka do obuvi (42, 1 pár)Centrální sklad 4-10 dnů226,00 CZK/ ks186,78 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee AMT vložky do obuvi vel. 42 – 1 pár (4932501343)
Náhradní stélka ARMOURTRED™ ve velikosti 42 je určena pro veškerou bezpečnostní obuv Milwaukee z řad FLEXTRED™ a ARMOURTRED™. Ergonomický tvar zvyšuje stabilitu při nošení a pěnové odpružení v oblasti paty tlumí nárazy.
Popis produktu
Náhradní antistatická stélka ARMOURTRED™ v balení po jednom páru je navržena pro pohodlné nošení bezpečnostní obuvi Milwaukee. Díky ergonomickému designu poskytuje vyšší stabilitu chodidla a omezuje únavu nohou během pracovního dne.
Stélka je opatřena pěnovým odpružením v klíčových oblastech, které zvyšuje komfort a tlumí nárazy v oblasti paty. Provedení je antistatické (ESD), což zajišťuje kompatibilitu s bezpečnostními požadavky pracovního prostředí.
Klíčové vlastnosti
- Náhradní stélka vhodná pro veškerou bezpečnostní obuv FLEXTRED™ a ARMOURTRED™
- Ergonomický design pro vyšší stabilitu při nošení bezpečnostní obuvi
- Pěnové odpružení v klíčových oblastech zvyšuje pohodlí a tlumí nárazy v oblasti paty
- Antistatické (ESD) provedení
- Dostupné velikosti: 39–48
Obsah balení
- 1 pár náhradních stélek ARMOURTRED™ ve velikosti 42
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932501343 |
| EAN kód | 4058546640590 |
| Charakteristika produktu | Náhradní stélka ARMOURTRED™ – velikost 42 |
| Velikost (EU/UK) | 42 / 8 |
| Počet párů | 1 |
| Barva | černá |
| Hmotnost (produkt) | 0,075 kg |
| Hmotnost (s balením) | 0,113 kg |
| Typ balení | Kartonová krabice |
| Ks v balení | 1 |
| Rozměry kartonu (Š × V × D) | 110 × 350 × 29 mm |
| Množství v master kartonu | 64 ks |
| Provedení | Náhradní stélka pro FLEXTRED™ a ARMOURTRED™ |
| Pěnové odpružení | Pěnové odpružení v klíčových oblastech zvyšuje pohodlí a tlumí nárazy v oblasti paty. |
| Antistatické provedení | Antistatické (ESD) provedení. |
| Dostupné velikosti | 39–48 |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)








