- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Pracovní obuv
- Milwaukee FXT Náhradní tkaničky FLEXTRED do nízké obuvi červené 120 cm
Milwaukee FXT Náhradní tkaničky FLEXTRED do nízké obuvi červené 120 cm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee FXT Náhradní tkaničky FLEXTRED do nízké obuvi červené 120 cmCentrální sklad 4-10 dnů99,00 CZK/ ks81,82 CZK bez DPH
Detailní popis
Náhradní tkaničky Milwaukee FXT FLEXTRED™ 120 cm – červené
Náhradní tkaničky o délce 120 cm v červené barvě jsou určené pro bezpečnostní obuv MILWAUKEE® FLEXTRED™ s nízkým střihem. Vhodné pro všechny nízké modely ve velikostech 36–48.
Popis produktu
Originální náhradní tkaničky FLEXTRED™ v červeném provedení slouží jako náhrada k bezpečnostní obuvi MILWAUKEE®. Tkaničky mají délku 120 cm a jsou určené pro nízké modely obuvi.
Balení obsahuje 1 pár tkaniček vhodný pro velikosti obuvi 36–48. Tkaničky jsou kompatibilní s veškerou bezpečnostní obuví MILWAUKEE® FLEXTRED™ s nízkým střihem.
Klíčové vlastnosti
- Náhradní tkaničky vhodné pro veškerou bezpečnostní obuv MILWAUKEE® FLEXTRED™
- Délka 120 cm – vhodné pro všechny nízké modely ve velikostech 36–48
- Délka 140 cm – vhodné pro všechny kotníkové modely ve velikostech 36–41
- Délka 160 cm – vhodné pro všechny kotníkové modely ve velikostech 42–48
- Dostupné v černé a červené barvě
Obsah balení
- 1 pár náhradních tkaniček FLEXTRED™ 120 cm červené
Technické parametry
| Artiklové číslo | 4932501675 |
| EAN kód | 4058546643911 |
| Barva | červená |
| Délka | 120 cm |
| Typ obuvi | Nízký střih |
| Počet párů | 1 |
| Ks. v balení | 1 |
| Hmotnost | 0,021 kg |
| Rozměry balení | 105 × 37 × 30 mm |
| Kompatibilita | Náhradní tkaničky pro bezpečnostní obuv MILWAUKEE® FLEXTRED™ |
| Velikostní rozsah | Vhodné pro všechny nízké modely ve velikostech 36–48 |
Parametry
VýrobceMilwaukee Tool
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







