- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Fischer Kompletní Sortiment
- Fischer UX 12
Fischer UX 12
- Detailní popis
- Parametry
Fischer UX 12Centrální sklad 4-10 dnů6,75 CZK/ ks5,58 CZK bez DPH

Výhody
Univerzální nylonová hmoždinka vhodná do všech stavebních materiálů
Univerzální princip funkce (uzlování nebo rozepření) umožňuje použití v plných, dutých a deskových stavebních materiálech. Proto je hmoždinka UX správnou volbou u neznámých kotevních podkladů.
Popis
Univerzální hmoždinka UX je dnes již evergreen. Při její výrobě sypeme do stroje pouze vysoce kvalitní nylonový granulát. Hmoždinka se v plných materiálech rozpíná, v dutých a deskových materiálech se uzluje. Je proto správnou volbou pro jakoukoliv aplikaci i v případě, že si nejste jisti charakterem kotevního podkladu. Límeček zabraňuje hmoždince v zapadnutí do otvoru, zatímco varianta bez límečku je vhodná pro průvlečnou montáž. UX je vhodná např. k upevnění svítidel, garnyží, lehkých nástěnných skříněk či soklových lišt. Abychom zajistili správnou interakci mezi hmoždinkou a upevňovacím prvkem, nabízíme sady doplněné o závitová očka, háky, skoby i vruty.
Stavební materiály
Beton
Aplikace
Obrazy
Návod k montáži
Hmoždinka UX s límečkem je vhodná pro předsazenou montáž, hmoždinka UX bez límečku pro průvlečnou montáž.
Technické údaje
Distanční montáž: Ne Průvlečná montáž: Ne Předsazená montáž: Jo Barva: šedá Verze: Bez šroubu Vrut do dřeva: 8,0 - 10,0 [mm] Barva: šedá Utahování: bez Materiál: nylon


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







