  3. Milwaukee M18 FCSDC165-0C Okružní pila s hlubokým řezem 165 mm – Možnost lišty
Milwaukee M18 FCSDC165-0C Okružní pila s hlubokým řezem 165 mm – Možnost lišty
M18 FCSDC165-0C
Milwaukee M18 FCSDC165-0C – aku okružní pila FUEL™ 165 mm s hlubokým řezem Hloubka řezu 66 mm s kotoučem o průměru 165 mm díky stupňovému převodovému ... celý popis
Dostupnost
Centrální sklad 4-10 dnů
Ceníková cena
/ ks
bez DPH
Milwaukee M18 FCSDC165-0C Okružní pila s hlubokým řezem 165 mm – Možnost lišty - energetický štítek
Číslo produktu:4933499996
EAN kód:4058546571603
Výrobce:Milwaukee Tool
Hlídat cenu / dostupnost
V oblíbených Do oblíbených
  • Detailní popis
  • Parametry
    Centrální sklad 4-10 dnů
    / ks
Detailní popis
Milwaukee M18 FCSDC165-0C – aku okružní pila FUEL™ 165 mm s hlubokým řezem
Hloubka řezu 66 mm s kotoučem o průměru 165 mm díky stupňovému převodovému systému posouvá akumulátorovou okružní pilu na úroveň síťového nářadí. Model M18 FCSDC165-0C nabízí 6 000 ot./min, úkos od –5° do 45° a kompatibilitu s vodicí lištou. Dodává se v kufru bez akumulátoru a nabíječky.
Popis produktu
Okružní pila MILWAUKEE® M18 FUEL™ s hlubokým řezem je navržena pro maximální řeznou kapacitu díky stupňovému převodovému systému, který umožňuje hloubku řezu 66 mm s pilovým kotoučem o průměru 165 mm. Pila poskytuje výkon pro podélné řezy se stejnou rychlostí posuvu jako srovnatelná síťová okružní pila a zvládne až 400 řezů do hranolu z borovice 90 × 35 mm na jeden akumulátor 5,5 Ah HIGH OUTPUT™.
Rozsah úkosu 0° až 45° s možností nastavení až na –5° rozšiřuje použitelnost při šikmých řezech. Pila je vybavena metrickou stupnicí hloubky – maximální hloubka řezu činí 66 mm bez vodicí lišty při 0° a 61 mm s vodicí lištou při 0°. Základna z hořčíkové slitiny je lehká a zároveň velmi odolná.
Klíčové vlastnosti
  • Stupňový převodový systém M18 FUEL™ – hloubka řezu 66 mm s kotoučem 165 mm
  • Až 400 řezů do hranolu z borovice 90 × 35 mm na jeden akumulátor 5,5 Ah HIGH OUTPUT™
  • Rozsah úkosu 0° až 45° s možností nastavení až na –5°
  • Metrická stupnice hloubky pro snadné a přesné nastavení
  • Kompatibilita s vodicí lištou – hloubka řezu 61 mm při 0° s vodicí lištou
  • Adaptér DEK26 pro odsávání s otočným mechanismem hadice
  • Integrovaný systém ofuku prachu pro lepší viditelnost linie řezu
  • Vestavěné LED světlo pro osvětlení pracovní plochy
  • Základna z hořčíkové slitiny – lehká a odolná
  • Maximalizovaný výkon s akumulátory HIGH OUTPUT™ a FORGE™
  • Flexibilní systém napájení – pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®
Obsah balení
  • Okružní pila Milwaukee M18 FCSDC165
  • Adaptér na vodicí lištu
  • Boční (paralelní) doraz
  • Pilový kotouč CSB P W 165 × 20 × 1,6 × 24 ATB (4932471931)
  • Kufr
  • Bez akumulátoru
  • Bez nabíječky
Technické parametry
Artiklové číslo4933499996
EAN kód4058546571603
OznačeníM18 FCSDC165-0C
TypM18 FCSDC165
Napětí18 V
Počet otáček bez zatížení6 000 ot./min
Průměr kotouče165 mm
Průměr hřídele20 mm
Max. hloubka řezání66 mm
Max. hloubka řezání při 90°66 mm
Max. hloubka řezání při 45°46 mm
Max. hloubka řezu s vodicí lištou61 mm
Max. hloubka řezu s vodicí lištou při 45°41 mm
Kapacita úkosu-5° až 45°
Kompatibilní s vodicí lištouano
Hmotnost vč. aku (EPTA)3,9 kg (M18 HB5.5)
Počet dostupných akumulátorů0
Včetně nabíječkybez nabíječky
Dodává sebez akumulátoru, bez nabíječky, kufr
Dodávaný vkufr
Převodový systémOkružní pila MILWAUKEE® M18 FUEL™ s hlubokým řezem je navržena pro maximální řeznou kapacitu díky stupňovému převodovému systému, který umožňuje hloubku řezu 66 mm s pilovým kotoučem o průměru 165 mm
Výkon a výdržPoskytuje výkon pro podélné řezy se stejnou rychlostí posuvu jako srovnatelná síťová okružní pila a zvládne až 400 řezů do hranolu z borovice 90 × 35 mm na jeden akumulátor 5,5 Ah HIGH OUTPUT™
Rozsah úkosuRozsah úkosu od 0° do 45° s možností nastavení až na –5° pro širší využití
Stupnice hloubkyPro snadné nastavení je pila vybavena metrickou stupnicí hloubky: maximální hloubka řezu činí 66 mm bez vodicí lišty při 0° a 61 mm s vodicí lištou při 0°