- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Milwaukee M12
- Milwaukee M12 BID-202C Hex Rázový utahovák, 112Nm, 2 x 2Ah
Milwaukee M12 BID-202C Hex Rázový utahovák, 112Nm, 2 x 2Ah
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee M12 BID-202C Hex Rázový utahovák, 112Nm, 2 x 2AhCentrální sklad 4-10 dnů6 908,00 CZK/ ks5 709,09 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee M12 BID-202C Hex Rázový utahovák, 112Nm, 2 × 2Ah
Vysoce výkonný kompaktní rázový utahovák o délce pouhých 165 mm je ideální pro práci v těsných prostorech. REDLINK™ ochrana chrání nářadí i akumulátor před extrémním namáháním. Uchycení 1/4" Hex s rychlou výměnou a celokovové převodové ústrojí zajišťují maximální krouticí moment až 112 Nm.
Popis produktu
Výkonné celokovové převodové ústrojí a ozubená kola poskytují vynikající odolnost a dosahují maximálního točivého momentu. REDLITHIUM-ION™ akumulátor poskytuje až 2× delší dobu chodu, až o 20 % více síly a až 2× delší životnost v porovnání s ostatními technologiemi Li-Ion. Nářadí pracuje spolehlivě i při teplotě -20 °C.
Optimalizovaná rukojeť poskytuje lepší kontrolu a komfortní uchopení. Individuální řízení jednotlivých článků optimalizuje odběr při provozu a prodlužuje životnost. Ukazatel stavu nabití a LED světlo zajišťují pohodlí uživatele v nejasných prostorách.
Flexibilní akumulátorový systém umožňuje provoz s každým akumulátorem Milwaukee® M12™.
Klíčové vlastnosti
- Délka pouhých 165 mm — ideální pro práci v těsných prostorech
- REDLINK™ ochrana proti přetížení chrání nářadí i akumulátor
- Celokovové převodové ústrojí pro vynikající odolnost
- Uchycení 1/4" Hex s rychlou výměnou
- REDLITHIUM-ION™ technologie — až 2× delší chod, do -20 °C
- Ukazatel stavu nabití a LED světlo
- Kompatibilní se všemi akumulátory Milwaukee® M12™
Obsah balení
- Rázový utahovák M12 BID-202C
- 2 × akumulátor M12 2,0 Ah
- Nabíječka (40 min)
- Kufr
Technické parametry


| Kapacita akumulátoru | 2,0 Ah |
| Počet dodávaných akumulátorů | 2 |
| Nabíječka — doba nabití | 40 min |
| Počet otáček bez zatížení | 0–2500 ot./min |
| Počet úderů | 0–3300 ú./min |
| Uchycení nářadí | 1/4" Hex |
| Maximální krouticí moment | 112 Nm |
| Hmotnost včetně akumulátoru | 1,0 kg |
| Balení | Kufr |
Výrobce
Milwaukee Tool - Techtronic Industries Czech s.r.o.
Radlická 751/113e, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha
Parametry
ZárukaProdloužená záruka 3 roky
VýrobceMilwaukee Tool
Aku systémM12
Hmotnost kg3.12
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)







